Alergie morza: plamienie problemy na etykietach produktów żywnościowych

alergie Trends

Owoce morza jest czasem schowany w wykazach składników produktów spożywczych i potraw restauracyjnych, które mogą sprawić, że posiłki wyzwanie, jeśli jesteś uczulony na to. Zawsze uważnie czytać etykiety żywności i upewnij się, że wiesz, co twoje danie jest wykonany z kiedy zjeść.

Dla wielu ludzi, leczenie alergii jest reaktywna. Ci nadziewane górę, wodę oczy, a następnie udać się do apteczki dla ulgi. Jednak wielu lekarzy mówi, że mamy bardzo złą drogę. Zamiast tego, powinniśmy być przyjmowanie leku zanim wystąpią objawy. Nazwijmy to alergia obróbki wstępnej; “Zawsze mówię ludziom, aby rozpocząć przyjmowanie leku przed rozpoczęciem sezonu alergii”, mówi Jonathan A. Bernstein MD, Alergolog, profesor medycyny klinicznej na Uniwersytecie w Cincinnati. “Ludzie…

Oto niektóre zwroty trzeba uważać, gdy starasz się zdecydować, czy produkt jest bezpieczny dla Ciebie

Niektórzy ludzie są uczuleni na tylko jeden rodzaj ryb lub skorupiaków, ale lekarz może chcieć, aby uniknąć wszelkiego rodzaju, jeśli jesteś w grupie ryzyka poważnej reakcji.

Oto niektóre pokarmy, aby zdawać sobie sprawę z

Trzymać się elementów pakowanych. Są bezpieczniejsze niż rzeczy z barów sałatkowych, Delikatesy liczników i piekarni, które są bardziej narażone na przypadkowe zawierać ślady swojej alergii spuście.

Zawsze czytaj etykietę. To ważne, nawet jeśli jest to coś, co można kupić w każdym tygodniu. Twórcy spożywcze czasem zmienić składników, więc trzeba sprawdzić, aby upewnić się, że produkt jest nadal bezpieczne dla Ciebie.

Jeśli widzisz składnik nie jesteś zaznajomiony z, bądź ostrożny. Szukać go w pierwszej kolejności. Można również skontaktować się z producentem, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

dokładnie sprawdzić przed zakupem nowej wersji produktu. Lista składnik ten może być różny w niskiej zawartości tłuszczu lub obniżonej kaloryczności wersji starej ulubionych. To samo odnosi się do pojemników, które są większe lub mniejsze niż oryginał. A składniki mogą się różnić w produktach sprzedawanych w różnych częściach kraju. Zawsze uważnie czytać etykiety.

Spójrz na etykietach o; lek; i kosmetyki. Alergia wyzwalacze mogą pokazać się w leki, kosmetyki, szampony, mydła, i płyny.

Trzymaj się z dala od obszarów gotowania. Białko ryb może stać się w powietrzu w pary uwalniane podczas gotowania.

Praca z pracowników restauracji. Powiedz serwerów, menedżerów, kucharze, ani kucharza o swojej alergii na owoce morza. Zapytaj, jak potrawa jest gotowa, nawet jeśli jest to opisane w menu.

ŹRÓDŁA

Alergia pokarmowa i anafilaksja sieci: “Fish”, “Mięczaki”, “Jak czytać etykiety dla diety skorupiaków-free.

Dzieci z Alergie pokarmowe: “Koszyk spożywczy dla dziecka z jedzeniem alergie.”

Kolegium alergia, astma i Immunologii.

Allergicliving.