Bóle napięciowe-leki

Lekarz może zalecić leku do leczenia lub profilaktyki bólów głowy.

Over-the-counter leków, które można wykorzystać, aby zatrzymać ból głowy m.in.

Staraj się unikać podejmowania over-the-counter narkotyków więcej niż 3 razy w tygodniu, ponieważ może pojawić się bóle głowy z odbicia. Różnią się one od bólów głowy. Zazwyczaj występuje po ból głowy lek ma nosić off. Prowadzi to do podjęcia kolejnej dawki. Po pewnym czasie, można dostać bólu głowy w dowolnym momencie przerwać przyjmowanie leku.

W niektórych przypadkach lekarz może przepisać leki, takie jak barbiturany lub narkotyczne, aby zatrzymać ból głowy, jeśli leki bez recepty nie działają. Jednak te leki mogą być uzależnia i powinien być stosowany rzadko i tylko przez krótki czas.

Lekarz może zalecić, aby przyjmować lek na receptę na co dzień, aby zapobiec bóle głowy. Możesz wziąć tego leku

Leki stosowane w zapobieganiu bólów głowy m.in.

Paracetamol (np Tylenol); Aspiryna (na przykład firmy Bayer); Ibuprofen (np Advil); Naproksen (Aleve, takich jak); Lekiem, który łączy w sobie aspirynę, paracetamol i kofeinę, (takich jak Excedrin).

Toksyna botulinowa typu A (BTX-A) jest czasami wstrzykuje do mięśni twarzy i głowy w leczeniu bólów głowy. W przeszłości lekarze myśleli, że skurcze spowodowane bólów głowy. Ale zastrzyki BTX-A nie wydaje się, by pomóc z objawami bólów głowy. 1, 2 i BTX-A może powodować osłabienie mięśni twarzy, a może zrobić to dla ciebie trudne do przełknięcia.

Over-the-counter leki nie działają, aby zatrzymać się bóle głowy; Bierzesz leki, aby zatrzymać bólów głowy więcej niż 3 razy w tygodniu; Otrzymasz ból głowy więcej niż 15 dni w miesiącu.

Leki przeciwdepresyjne, takie jak amitryptylina; leki neurologiczne, takie jak topiramat; Leki, które rozluźniają mięśnie, takie jak tyzanidyny; Leki przeciwlękowe, takie jak buspiron.