Cała prawda o pełnoziarniste

Chcesz statystycznie zmniejsza ryzyko zgonu z wszystkich przyczyn (innymi słowy, całkowita śmiertelność) o 15% po prostu poprzez zmianę diety jeden? Wybierz produkty pełnoziarniste, kiedy tylko możesz.

Wszyscy wiemy, że powinniśmy jeść więcej produktów pełnoziarnistych. Wiemy, że są “dobre” dla nas (pełne błonnika, fitochemiczne, oraz witaminy i minerały). Jednak większość wielu ludzi na świecie, jeść mniej niż jedną porcję pełnoziarnistych dziennie. Więc co nam zatrzymać?

Może to nasz strach “brązowego” żywności. Ale możesz być zaskoczony, jak łatwo można objąć brązowy jeśli ustawisz swój umysł do niego. Niektórzy z was nie będzie miał problemów przełączania do chleba całego ziarna, ale będzie narysować linię na makarony pełnoziarniste. Dla innych może to być na odwrót.

Najważniejsze jest to, że przejście do całych ziaren jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla swojego zdrowia. Więc upewnij przełącznik wszędzie można – i narysować linię gdziekolwiek to może być dla ciebie.

Dla mnie, o niewielu produktów rafinacji ziarnach jem są sporadyczne zakwasie i francuski chleb, ciasto do pizzy (gdy kupuję go), a czasem makaronu (które zawsze ugotować al dente, ponieważ ma niższy indeks glikemiczny w ten sposób) , Kiedyś myślałem, że nigdy nie mógł zaakceptować makaron razowy jako “pasta”. Ale nigdy nie mów nigdy! Podczas opracowywania receptur dla mojej następnej książki, użyłem pełnoziarnistego makaronu mieszankę i naprawdę zaczęło się to podobać.

I nie sądzę, że można trzymać jedzenia białe, produktów rafinacji-ziarna i po prostu uzupełnić je z pewnym dodatkowym włóknem. Badania wskazują, że różne składniki odżywcze produkty pełnoziarniste współpracować, aby mieć wpływ na nasze zdrowie.

Gdy fala industrializacji uderzyć Amerykę w późniejszych 1800, nowy sposób mielenia i rafinacji masowej chwycił w branży ziarna i nigdy nie puścić. Zdejmowanie Otręby i zarodki wydawało się dobrym pomysłem na czas, ponieważ oznaczało to, że produkty zbożowe może siedzieć na półkach sklepowych znacznie dłużej bez psucia.

Ale na całym świecie epidemii niedoborów witaminy B (pelagra i beri-beri), który następnie był dopiero początek. Szczerze mówiąc, jesteśmy dopiero realizacji fallout odżywczych z praktycznie eliminując pełnoziarniste z naszej diety w ciągu ostatnich stu lat.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Kurczak, czekolada, sałatki, desery, zupy