Chirurgia dla moczu i pęcherza problemów u mężczyzn

Moczu / OAB Trends

Operacja może być rozwiązaniem dla ludzi, którzy

Nietrzymanie moczu z przepełnienia spowodowane powiększonej prostaty (łagodny przerost gruczołu krokowego lub BPH) jest formą moczu najczęściej leczone operacyjnie. Aby uzyskać więcej informacji na temat opcji chirurgii i leczenia BPH, łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH).

Wysiłkowe nietrzymanie moczu spowodowany przez usunięcie gruczołu krokowego może być również leczonych operacji czy moczu nie utwardza ​​się po upływie okresu wyczekiwania.

Chirurgia ciężkiej inkontynencji stresowej, że nie poprawi się z metodami behawioralnymi zawiera

Chirurgia działa dla niektórych ludzi, a nie innych. Jest bardzo prawdopodobne, aby poprawić do inkontynencji, gdy

Sztuczny zwieracz. Urządzenie guma silikonowa jest zamocowana wokół cewki (to przewód prowadzi moczu z pęcherza moczowego z zewnątrz ciała). Może być zawyżone lub zaniżone kontrolować oddawanie moczu; Cewki moczowej wypełniający. Produkt jest wtryskiwany wokół cewki moczowej. służy to do sterowania oddawaniem moczu albo przez zamknięcie otworu cewki moczowej lub budowania grubość ścianki cewki moczowej; Bulbourethral procy. Zawiesie jest umieszczony pod cewką moczową. Jest on dołączony do obu mięśni i kości łonowej. Chusta kompresuje i podnosi cewkę moczową. Daje to cewka moczowa większą odporność na naciski ze strony brzucha. Zawiesie operacja może być uważany jako leczenie ciężkiego nietrzymania moczu z operacji prostaty; Sakralna stymulacja nerwów (SNS). Stymulatorem elektrycznego pod skórą wysyła impulsy do nerwu krzyżowego w dolnej części pleców. Nerw ten odgrywa rolę w magazynowaniu i opróżniania pęcherza.

Rzeczy, które mogą prowadzić do niezadowalające wyniki obejmują

Diagnoza ma rację; Przyczyną objawów jest coś, co może być ustalony przez zabiegu; Chirurg jest bardzo doświadczony i wykwalifikowany z chirurgii którym masz.

Nierealistyczne oczekiwania. Operacja nie zawsze leczy objawy, ale to zazwyczaj je poprawić; Czynniki fizyczne takie jak otyłość, długotrwałego kaszlu, radioterapię, niedożywieniem, wieku i ciężkiego aktywności fizycznej.