chirurgiczne przywrócenie włosów dla kobiet: dobrymi kandydatami do zabiegu

Ponieważ operacja przywrócenie włosów jest dobrym rozwiązaniem dla prawie 90% mężczyzn łysiejący w kraju, kobiety, że będą one również są dobrymi kandydatami, ale zwykle nie jest to przypadek.

Pomimo obiecujących środków zaradczych, aby przywrócić włosom głowach łysiejący mają już od czasów starożytnych, większość mężczyzn i kobiet z przerzedzenie włosów niewiele może zrobić, aby odwrócić ten proces. Dla celów kosmetycznych lub po utracie owłosienia z zabiegami chirurgicznymi lub narkotyków, wiele osób zwraca się do peruki, treski, włosy i tkania. Niektórzy ludzie tatuaże symulować utraconych brwi i rzęs. Niektóre leki mogą spowolnić utratę włosów i alternatywne metody leczenia mogą wzmocnić kondycję pozostałych włosów, ale leczenie nie jest prawdopodobne …

U mężczyzn, strony dawcy są nazywane stabilnych miejsc, co oznacza, że ​​włosy i cebulki w tych dziedzinach, które nie są dotknięte przez dihydrotestosteron (DHT), który kurczy się mieszków innym miejscu na głowie. Jest to sytuacja, w tych z łysienie androgenowe, czy co jest powszechnie nazywane łysienie typu męskiego.

U samic łysienia, jednak te obszary dawcy są zazwyczaj niestabilne. Oni są przerzedzone, podobnie jak w innych częściach głowy. Obszary dawcy u kobiet dotkniętych pęcherzyków zabijania DHT. Oznacza to, że jeśli usunąć włosy i cebulki towarzyszących z tych obszarów dawców u kobiet i przenieść je do innych obszarów, to po prostu będzie wypadać. Każdy lekarz, który będzie próbował przeszczepić włosy z niestabilnym miejscu dawcy jest potencjalnie nieetyczne i może być po prostu stara się wykorzystać ekonomicznej pacjenta.

Kolejna różnica między mężczyzn i kobiet łysienie typu jest przednia linia włosów. W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety mają tendencję do wypadania włosów utrzymać czołowej linii włosów. Oni nie muszą się martwić o konieczności przeszczepu włosów wrobić ich twarzy, a zamiast tego są bardziej zaniepokojony utratą objętości od góry iz tyłu. Przeszczepy włosów, choć nie robią wiele, aby zwiększyć głośność. To po prostu przesuwa włosy z jednego miejsca do drugiego.

Zdaniem ekspertów to bardzo mały odsetek kobiet są kandydatami do zabiegu przeszczepu włosów. Około 2% do 5% kobiet z utratą włosów odniosą korzyści z tego rodzaju procedury. Oni są

Opublikowane w dniu 1 marca 2010

 ze Stowarzyszenia Łysienie