dieta power białko: niskowęglowodanowa, wysokobiałkowa dieta planu

“Feel dopasowanie i zwiększyć swoje zdrowie – w ciągu kilku tygodni” Tak twierdzą autorzy tego niskowęglowodanowej diety, która raz na szczycie listy bestsellerów New York Times w swojej kategorii przez okres dłuższy niż rok.

Wpisany przez mąż i żona Michaela R. Eades, MD, i Mary Dan Eades, MD, książka dostarcza wyjaśnień naukowych, zachęty i praktyczne wskazówki, jak co zamówić, gdy jesteś jedzenia na zewnątrz. W Eadeses również białko stronę internetową zasilania i 13 innych książek na swoim koncie.

Dieta jest po prostu niskiej zawartości węglowodanów, białka o wysokiej Plan odżywianie z dużą ilością wyjaśnień naukowych około insulinę i glukagon, głównych hormonów, które z kolei żywności w paliwo dla organizmu.

Chodzi o to, że poprzez ograniczenie węglowodanów, obniżyć poziom insuliny. To prowadzi swoje ciało, aby więcej glukagon, który wspomaga spalanie zapasów tłuszczu. Czy to wystarczająco długo, a tłuszcz wydaje się topnieć, autorzy twierdzą.

Dla białka można jeść ryby, drób, czerwone mięso, sery o niskiej zawartości tłuszczu (twaróg, feta, mozzarella, Muenster), jaja i tofu.

wolno też: zielone warzywa liściaste, pomidory, papryka, brokuły, bakłażan, cukinia, fasola szparagowa, szparagi, seler, ogórek i grzyby.

Plan wymaga, aby uzyskać 25 gramów błonnika dziennie. (Dla porównania, jedna filiżanka całych spaghetti pszenicy ma 6 g błonnika). Można też mieć pewne tłuszcze: oliwa z oliwek i orzechów, awokado i masło.

Można mieć napoje gazowane diety i sztucznych substancji słodzących w umiarkowanych ilościach.

Kieliszek wina lub piwo jasne jest OK, ale ich węglowodanów liczą też.

W uzupełnieniu potrzeb żywieniowych, autorzy zalecają przy wysokiej jakości suplement witaminy i mineralne, wraz z co najmniej 90 miligramów potasu.

Podobnie jak wiele innych wysokobiałkowych, diety o niskiej zawartości węglowodanów, może naprawdę trzeba zmienić to, co jesz, gdy jesteś w tym planie.

Ograniczenia: Diety niskowęglowodanowe wyciąć dużo żywności.

Gotowanie i zakupy: Książka zawiera przykładowe menu z ponad 100 receptur i sugestie na temat jak zamówić w każdym rodzaju restauracji.

są wymagane None: Pakowane żywności lub posiłków.

W jednoosobowych spotkań: No.

Ćwiczenie: Tak. Autorzy sugerują, trening oporowy, takich jak podnoszenie ciężarów, aby pomóc spalić tłuszcz przechowywany.

Wegetarian i wegan: Ta dieta może pracować dla Ciebie, ale można jeść dużo tofu dla białka.

Koszt: Nie kosztuje oprócz jedzenia można kupić.

Pomoc: Białko strona internetowa Moc zawiera forum, w przypadku, gdy chcesz, aby skontaktować się z innymi ludźmi na tej diecie.

Czy to działa?

Wysokiej dieta pomoże Ci schudnąć. Liczne badania wykazały, że diety wyższe białka bieżąco pełniejszego lepsze niż inne typy diety. Inne badania wykazały, że ograniczenie węglowodanów, jako skutek wysokiej diecie białko powoduje większą utratę masy ciała. Ale wciąż liczą kalorii!

Czy to dobrze dla niektórych warunkach?

Białko zasilania dieta będzie działać dla osób chorych na cukrzycę, nadciśnienie, choroby serca, lub wysoki poziom cholesterolu. Białko Moc diet jest dieta niskowęglowodanowa z mniej niż 20% całkowitych kalorii pochodzących z węglowodanów lub mniej niż 100 gramów węglowodanów dziennie. Ograniczenie węglowodanów pomaga obniżyć poziom cukru we krwi, insulina, złego cholesterolu i ciśnienie krwi. Zwiększa ona również HDL ( “dobrego”) cholesterolu.

Ale robi się zbyt dużo białka może podnieść poziom kwasu moczowego, co może powodować dna. Zbyt duże obciążenie białka mogą również stanowić problem w którymkolwiek z zaburzeniami czynności nerek.

Należy również upewnić się, że nie jesteś już zbyt dużo tłuszczu z pożywienia, jeśli lekarz dał ci wytyczne na tym, by pomóc obniżyć poziom cholesterolu, na przykład.

Kobiety w wieku rozrodczym muszą kwasu foliowego, który jest dodawany do mąki, a jeśli wyciąć węglowodanów, to będzie oznaczać, masz mniej kwasu foliowego. Utrata masy ciała przed ciążą jest najlepiej zrobić z bardziej zrównoważonego podejścia, które przecina kalorii.

Ostatnie słowo

Jest to proste podejście diety, która zasadniczo eliminuje jedną dużą grupę żywności i, jak każdy restrykcyjnej diecie, to jest trudne dla większości ludzi, aby utrzymać przez długi czas ,.

Ta dieta pomoże Ci schudnąć, ale jeśli masz szczególne potrzeby żywieniowe może nie być to dieta dla ciebie. Być może trzeba wziąć dzienny dodatek na pokrycie ewentualnych braków odżywczych witamin i minerałów.

ŹRÓDŁA

Eades, M. Białko Moc, Bantam Books, 1998.

Bonnie Brehm, PhD, profesor żywienia, University of Cincinnati.

Susan B. Roberts, PhD, profesor żywienia i psychiatrii, Tufts University, Boston.

Minnesota Department of Health.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …