dieta z antypodów

South Beach i Atkins, poruszać się. Nowa dieta wyszła z Australii, które dadzą te niskowęglowodanowa, wysokobiałkowa planuje biegać za swoje pieniądze: Total Wellbeing Diet.

Dieta została opracowana przez rząd Australii w odpowiedzi na epidemię otyłości, która konkuruje z USA Twierdzi zrównoważyć dobrze zaokrąglone diety o wysokim poziomie białka, a nawet odrobiną wysiłku. Ale to jest naprawdę różni się od popularnych diet USA?

Jeden z autorów Total Wellbeing Diet daje wewnątrz Sprawdź co to jest i dlaczego powstała, a eksperci w USA patrzeć na jej wartość odżywczą i ułóż go przed Atkins i South Beach.

“Dieta pochodzi w wyniku wielu zapytań ze strony społeczeństwa, jak również pytania z medycyny i zdrowia społeczności zawodowej chce wiedzieć o ważności niektórych popularnych diet”, mówi Manny Noakes, PhD. Noakes jest liderem zespołu badawczego, który opracował Total Wellbeing Dieta w Commonwealth Scientific Research Organization (CSIRO) w Australii.

Ponieważ nie było mało badań w dziedzinie w czasie “, mówi Noakes” rozpoczęliśmy w organizmie badań w celu ustalenia najbardziej skutecznych i zdrowych sposobów, aby schudnąć.

Nic dziwnego, że rząd australijski podjął działania. Stopa dorosłych z nadwagą i otyłością w Australii niemal podwoiła się w ciągu ostatnich 20 lat, dzięki czemu kraj jednym z najcięższych krajach rozwiniętych, zgodnie z Departamentu Zdrowia i Starzenia australijskim.

Finansowane przez organizacje, w tym mięsa i zwierząt Australia, CSIRO przeprowadzone badania w celu ustalenia, czy diet odchudzających wyższe w białka były co najmniej tak dobre, jeśli nie lepsze, niż high-węglowodanowych dietach gdy doszło do utraty tłuszczu i zachowania mięśni, zgodnie z CSIRO stronie internetowej.

Naukowcy odkryli, że kobiety, stracił na wadze więcej i dwukrotnie większą ilość tkanki tłuszczowej na wyższym białka, plan niskiej zawartości tłuszczu niż kobiety o wysokiej zawartości węglowodanów, o niskiej zawartości tłuszczu planem, w wyniku czego zmniejsza się czynników ryzyka związanych z chorobami serca i cukrzycą typu 2. Zatem całkowity dobrobyt Dieta urodził.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …