głodować przeziębienie, karmić gorączkę? Poznaj fakty

Czy głodu przeziębienie i paszy gorączkę, kiedy czujesz się na pogodę? Albo to jest na odwrót? Dobra wiadomość – z głodu nie jest prawidłowa odpowiedź.

Przed ostatni sezon grypowy oficjalnie dostał w toku, świńska grypa (lub wirus H1N1) była już kradzież gazet, gdyż pozostawił ślad gorączka, bóle i ogólnej nędzy w całym kraju. Dla osób cierpiących na astmę, patrząc na świńską grypę zamiatać w całym kraju jest szczególnie stresujących. Zarówno świńska grypa i astma atak dróg oddechowych, a po obu warunków sprawia, że ​​ludzie szczególnie narażone na poważne powikłania oddechowe ze świńską grypą. “Pacjenci z astmą są bardziej prawdopodobne …

Spójrzmy na niektóre z najważniejszych zaleceń dla zachowania zdrowia.

Jeść pokarmy bogate w przeciwutleniacze – beta-karoten oraz witaminy C i E – może być dobrym sposobem, aby pomóc budować silny układ odpornościowy. Przeciwutleniacze są niezbędne składniki odżywcze. Pomagają chronić organizm przed stresorów życiowych, i uważa się odgrywać rolę w systemie ochrony komórek organizmu. Mogą one wpływać na proces chorobowy poprzez neutralizację wolnych rodników. Wolne rodniki są specjalne cząsteczki, które mogą zakłócać i rozerwać ważnych struktur komórkowych, takich jak błony komórkowe. Przeciwutleniacze mogą zabrać niszczycielską moc wolnych rodników, a tym samym pomaga zmniejszyć swoje szanse na choroby. Mogą one również pomóc odzyskać od choroby szybciej.

Tym więcej surowych owoców i warzyw w diecie jest najlepszym sposobem, aby zapewnić wysokie spożycie przeciwutleniaczy. A kiedy gotować te super-odżywczych, należy je gotować używając jako mało płynu, jak to możliwe, aby zapobiec utracie składników odżywczych.

Jeśli zastosujemy się do wytycznych wydanych przez większość organizacji ochrony zdrowia i jeść pięć do dziewięciu porcji owoców i warzyw dziennie, można łatwo dostać wystarczająco dużo przeciwutleniaczy. Na przykład, jedna czwarta kantalupa daje prawie połowę zalecanego dziennego zapotrzebowania na beta-karoten i jest bogatym źródłem witaminy C. Szpinak jest nie tylko pełne beta-karotenu, ale zawiera także witaminę C, kwas foliowy, magnez i ,