najlepszy z nowych mrożonych deserów

Kilka lat temu, szczęśliwie smak testowano różne rodzaje produktów mleczarskich, w tym mrożonych deserów. No chyba, że ​​byłaś w jaskini w ciągu ostatnich sześciu miesięcy (lub tylko w sklepie obwód supermarkecie), już zapewne zauważyliście eksplozję nowych produktów w przejściu lodów. Więc pomyślałem, że nadszedł czas, aby przyjrzeć się “lekkich” mrożonych deserów.

Porównując etykietach tych produktów, zauważyłem cztery nowe rozwiązania

Ponieważ “węglowodanów netto” jest terminem du jour, wiele mrożone desery nagle ładowany z błonnika. Ponieważ produkty nabiałowe naturalnie nie zawierają dużo błonnika, jest dodawany. Jeśli czytać etykiety, znajdziesz składniki, takie jak guma guar, chleba świętojańskiego, guma itp

Nie myśl, że tylko dlatego, że można kupić mrożony deser o nazwie “low-carb” że dostajesz opcję niższej kaloryczności. Większość produktów o niskiej zawartości węglowodanów Wymeldowałem były wyższe kalorii niż ich odpowiedniki o niższej zawartości tłuszczu. Niektórzy nawet rywalizował standardu high-fat – Häagen-Dazs Ice Cream paski – zarówno kalorii (około 300) i tłuszczu (około 20 gramów).

To prawda, ludzie, wielu z tych niskowęglowodanowej mrożonych deserów mieć więcej niż 10 gramów na porcję jednego z “złych” tłuszczów – tłuszcze nasycone. To jak dużo tłuszczów nasyconych wdechu, kiedy jesz Whopper czy Big Mac! Carb Inteligentne Ice Cream Bar Klondike i Carb Solutions Mint Ice Cream ma 11 gramów tłuszczów nasyconych w porcji, a Atkins Endulge Peanut Butter i bary Czekolada zawiera 12 gramów tłuszczów nasyconych na pasku i Keto Rt. 66 (Rocky Road) lodów ma 13 gramów tłuszczów nasyconych w ciągu zaledwie pół kubka!

Sprawdź etykiety produktów “bez cukru dodanej” dla alkoholi cukrowych. Wiele ogłaszać, że używają sztuczny słodzik Splenda. Ale niektóre z nich dodać alkohole cukrowe wraz Splendą. listy Etykiety z gramów alkoholu cukru, więc jeśli wiesz, ile potrzeba, aby dać żołądka i / lub problemy jelitowe, unikać produktów, które przekraczają te wszystkie ważne linię (lub jeść mniejsze porcje).

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …