Objawy i przyczyny – przewlekła wysiłkowa zespół ciasnoty

objawy

przyczyny

Przewlekłe wysiłkowa zespół ciasnoty

Przewlekłe wysiłkowa zespół ciasnoty

Objawy związane z przewlekłą wysiłkową zespół ciasnoty może obejmować

Ból z powodu przewlekłego zespołu ciasnoty przedziałów wysiłkowa zazwyczaj następuje tego wzorca

Biorąc pełną przerwę od wykonywania działalności lub wykonywania tylko niskiego wpływu może złagodzić objawy, ale zazwyczaj tylko tymczasowo. Po raz kolejny zacząć biegać, na przykład, te znane objawy zwykle wrócić.

Jeśli masz nietypowy ból, obrzęk, osłabienie, utrata czucia lub ból związany z ćwiczeń lub zajęć sportowych, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie staraj się wykonywać przez ból, który może prowadzić do trwałego uszkodzenia nerwów lub mięśni.

Niekiedy przewlekłe wysiłkowa zespół ciasnoty jest mylone shin, bardziej powszechną przyczyną bólu nóg u młodych ludzi, którzy robią dużo energicznego działania obciążonych, takich jak uruchomiony. Jeśli uważasz, że masz shin, ale nie lepiej z self-care, należy skonsultować się z lekarzem.

Przewlekły zespół ciasnoty wysiłkowa jest warunkiem mięśniowo wywołane przez ćwiczenia. To może wpłynąć przedziałów mięśniowych w żadnej ze swoich kończyn, ale występuje najczęściej w obrębie kończyn dolnych. Podudzie ma cztery komory, a każdy jeden lub wszystkie z nich mogą być naruszone.

Przyczyną przewlekłego zespołu ciasnoty przedziałów wysiłkowa nie jest całkowicie poznany. Jednakże, jest to związane ze wzrostem ciśnienia w komorze podczas wysiłku mięśni.

Podczas ćwiczeń, zwiększenie przepływu krwi do pracujących mięśni rozszerza je. Jeżeli tkanka (zderzak), który wiąże się z włókien mięśniowych w komorze nie ma również rozszerzają się, wzrasta ciśnienie w komorze. Z upływem czasu, presja odcina część dostaw krwi mięśnia.

Niektórzy eksperci sugerują, że jak się poruszać (biomechanika) może mieć rolę w powstawaniu przewlekłego komory wysiłkowa. Inne przyczyny mogą dotyczyć konieczności powiększone mięśnie, szczególnie gruby lub nieelastyczny Kompania tkanek (powięzi) otaczający odcinek mięśni lub wysokie ciśnienie w żyłach (nadciśnienie żylne).

Niektóre czynniki zwiększają ryzyko zachorowania na przewlekłą wysiłkową zespół komory, w tym

Przewlekły zespół ciasnoty wysiłkowa nie jest stanem zagrażającym życiu i zwykle nie powoduje trwałego uszkodzenia, jeśli uzyska odpowiednie leczenie. Jednak w dalszym ciągu wykonywać pomimo bólu może być trudne, jeśli poważne osłabienie lub drętwienie jest obecny.

Czynniki ryzyka

komplikacje