Objawy i przyczyny – skolioza

Oznaki i objawy skoliozy mogą obejmować

objawy

przyczyny

Jeśli krzywa skolioza gorzej, kręgosłup będzie również obracać lub skręcać, oprócz zakrzywionego boku na bok. Powoduje to, że żeberka po jednej stronie ciała, aby wystawać dalej niż z drugiej strony.

Idź do lekarza, jeśli zauważy się oznaki lub objawy skoliozy w swoim dzieckiem. Krzywe łagodne, jednak może się rozwijać bez rodzica lub dziecka, wiedząc o tym, ponieważ pojawiają się stopniowo i zazwyczaj nie powodują bólu. Czasami nauczyciele, przyjaciele i koledzy z drużyny sportowe są pierwszy zauważył skoliozy dziecka.

Czynniki ryzyka

Lekarze nie wiedzą, co powoduje, że najczęściej spotykanym typem skoliozy – choć wydaje się obejmować czynniki dziedziczne, ponieważ choroba ma tendencję do uruchomienia w rodzinach. Mniej powszechne rodzaje skoliozy może być spowodowane

komplikacje

Czynniki ryzyka rozwoju najczęstszy typ skoliozy m.in.

w Rochester, Minnesota, a także w Phoenix / Scottsdale, Arizona, jest zaliczany do najlepszych szpitali w ortopedii przez US News & World Report. w Jacksonville na Florydzie, jest w rankingu wysokie wykonujących ortopedii przez US News & World Report.

Choć większość ludzi ze skoliozą mają łagodną formę choroby, skolioza może czasami powodować powikłania, w tym