Objawy i przyczyny – Zawór niedomykalność zastawki trójdzielnej

Zawór niedomykalność zastawki trójdzielnej często nie powoduje oznak lub objawów, dopóki warunek jest ciężka. Możesz być z rozpoznaniem tej choroby, gdy o testy na innych warunkach.

objawy

przyczyny

Oznaki i objawy niedomykalności zastawki trójdzielnej może obejmować

Może także wystąpić oznaki lub objawy stanu, który jest przyczyną niedomykalności zastawki trójdzielnej, takich jak nadciśnienie płucne. Nadciśnienie płucne objawy mogą obejmować zmęczenie, osłabienie, trudności w wykonywaniu i duszność.

Anomalia Ebsteina

Ciężka niedomykalność zastawki trójdzielnej zawór może być przyczyną niewydolności serca. Jeśli masz oznaki lub objawy niewydolności serca – takie jak uczucie zmęczenia lub łatwo zadyszki, nawet przy normalnej aktywności – skonsultować się z lekarzem. Lekarz może skierować pacjenta do lekarza przeszkolonego w serca warunkach (kardiolog).

Anomalia Ebsteina

Zawór niedomykalność zastawki trójdzielnej może mieć kilka przyczyn.

Komory oraz zawory serca

Zawór niedomykalność zastawki trójdzielnej jest zwykle spowodowane przez dolnej komory prawej komory serca (po prawej) wybrzuszenia (rozszerzanie), co może prowadzić do zastawka trójdzielna nie działa prawidłowo. Może to wynikać z kilku warunków, które wpływają na prawej komory, takich jak niewydolność serca, warunki, które powodują wysokie ciśnienie krwi w tętnicach w płucach (nadciśnienie płucne) lub nieprawidłowy stan mięśnia sercowego (kardiomiopatię). Zawór niedomykalność zastawki trójdzielnej występuje często z chorobami serca, które wpływają na lewą stronę serca.

Komory oraz zawory serca

Zawór niedomykalność zastawki trójdzielnej może być również spowodowane przez problemy armatury na skutek

Czynniki ryzyka

Anomalia Ebsteina jest rzadką wadą serca, w której trójdzielnej zawór – zawór pomiędzy górną prawą komorą (prawego przedsionka) i dolnej komory prawej (z prawej komory serca) – nie jest prawidłowo uformowane. W wyniku tego, krew wycieka z powrotem przez zawór i do prawego przedsionka. Ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej, najczęstszy defekt związany z anomalią Ebsteina, jest dziura między dwoma górnych komór serca. Normalne serce jest pokazany po lewej stronie.

Normalne serce ma dwie górne i dwie dolne komory. Górne komory, prawej i lewej przedsionki, odbierać napływającej krwi. Niższe komory, tym bardziej muskularne komory prawej i lewej, pompować krew z serca. Zastawek, które utrzymują przepływ krwi w odpowiednim kierunku, są bramy w otworów komór.

Twoje serce, centrum swojego układu krążenia, składa się z czterech komór. Dwie górne komory (przedsionków) otrzymują krew. Dwie dolne komory (komór) krwi pompy.

Cztery zastawki serca otwierają się i zamykają pozwolić przepływ krwi w jednym kierunku przez serce. Zawór zastawki trójdzielnej – która leży pomiędzy dwoma komorami na prawej stronie serca – składa się z trzech listków tkanek nazywa ulotek.

Zastawka trójdzielna otwierają gdy krew płynie od prawego przedsionka do prawej komory serca. Następnie klapki zamknięcie, aby zapobiec krwi, które właśnie przeszły do ​​prawej komory płynącej do tyłu.

W niedomykalności zastawki trójdzielnej, zastawka trójdzielna nie zamyka się szczelnie. Powoduje to, że przepływ krwi z powrotem do prawego przedsionka podczas każdego serca.

Kilka czynników może zwiększyć ryzyko niedomykalności zastawki trójdzielnej, w tym

Jeśli zawór niedomykalność zastawki trójdzielnej trwa, może to prowadzić do

Plaid (& undefinedundefinedcommat; bob270) pisał w Serce i Zdrowia Tue, Jun 21 10:24 AM Zobacz

komplikacje

JudyHooper (& undefinedundefinedcommat; judyhooper) pisał w Serce i Zdrowia Wed, 22 cze 05:15 PM Zobacz

Wiadomości, połączenia i rozmowy dla Twojego zdrowia

bibi12 (& undefinedundefinedcommat; bibi12) pisał w Serce i Zdrowia pią, 17 cze 04:00 PM Zobacz