palenia i wysoki poziom cholesterolu

Palenie zwiększa ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca u ludzi, którzy mają wysoki poziom cholesterolu i innych chorób, które zwiększają ryzyko chorób serca, takich jak wysokie ciśnienie krwi i cukrzyca.

Badania wykazały, że poziom HDL często idą w górę szybko po osoba rzuca palenie. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak rzucić, rzucenia palenia.

Gregory E. Thompson, MD – Wewnętrzne Medicin; Carl Orringer, MD – Cardiology, Lipidology kliniczna

14 listopada 2014

You \ ‘ll znaleźć wskazówki i porady, a także najnowsze wiadomości i badania na cholesterol.

Twój poziom jest obecnie

Gratulacje! Twój całkowity poziom cholesterolu jest w pożądany zakres i poziom “złego” cholesterolu LDL jest optymalna.

Gratulacje! Twój całkowity poziom cholesterolu jest w pożądany zakres i poziom “złego” cholesterolu LDL jest w pobliżu optymalnego.

Twój całkowity poziom cholesterolu jest pożądany zakres, ale twój poziom cholesterolu “złego” LDL jest granica wysokości. Jeśli LDL idzie wyższa, całkowity poziom cholesterolu może stać Borderline Wysoki. Rozważyć zmniejszenie ilości spożywanego jedzenia w tłuszcze nasycone oraz zwiększenie aktywności fizycznej. Jeśli masz więcej ćwiczeń, poziom “dobrego” cholesterolu HDL może wzrosnąć, co może również pomóc utrzymać poziom cholesterolu LDL i całkowitego cholesterolu w ryzach.

Twój całkowity poziom cholesterolu jest pożądany zakres, ale twój poziom “złego” cholesterolu LDL jest wysoki. Może to oznaczać, że poziom lipoprotein o wysokiej gęstości (HDL), czyli “dobrego” cholesterolu, jest zbyt niska. Najlepiej jest mieć wysoki poziom “dobrego” cholesterolu HDL i niski poziom “złego” cholesterolu LDL. HDL pomaga utrzymać poziom LDL w ryzach. Zapytaj swojego lekarza o swój poziom HDL. Jeśli jest niski HDL, zwiększając aktywność fizyczną można ją zwiększyć, co może przyczynić się do zmniejszenia poziomu LDL.

Twój całkowity poziom cholesterolu jest pożądany zakres, ale twój poziom “złego” cholesterolu LDL jest bardzo wysoka. Może to oznaczać, że poziom lipoprotein o wysokiej gęstości (HDL), czyli “dobrego” cholesterolu, jest zbyt niska. Najlepiej jest mieć wysoki poziom “dobrego” cholesterolu HDL i niski poziom “złego” cholesterolu LDL HDL, ponieważ pomaga utrzymać poziom LDL w ryzach. Zapytaj swojego lekarza o swój poziom HDL. Jeśli jest niski HDL, zwiększając aktywność fizyczną można ją zwiększyć, co może przyczynić się do zmniejszenia poziomu LDL.

Twój całkowity poziom cholesterolu jest Borderline wysoka, ale na szczęście swój poziom “złego” cholesterolu LDL jest optymalna. Może to oznaczać, że masz wysoki poziom lipoprotein o dużej gęstości, czyli “dobrego” cholesterolu HDL, który chroni przed chorobami serca. A może masz inne długoterminowe zmierzyć wzrost cząsteczek LDL-like, które mogą zwiększyć choroby serca. Twój poziom LDL może również być optymalna, jeśli pacjent przyjmuje leki statyny. Proszę skontaktować się z lekarzem, aby uzyskać swój pełny profil lipidowy i zobaczyć, czy mogą być potrzebne dodatkowe leczenie. W międzyczasie znaleźć więcej informacji na temat ‘s Cholesterol Health Center.

Twój całkowity poziom cholesterolu jest Borderline wysoka, ale na szczęście swój poziom “złego” cholesterolu LDL jest w pobliżu optymalnego. Może to oznaczać, że masz wysoki poziom lipoprotein o dużej gęstości, czyli “dobrego” cholesterolu HDL, który chroni przed chorobami serca. A może masz inne długoterminowe zmierzyć wzrost cząsteczek LDL-like, które mogą zwiększyć choroby serca. Twój poziom LDL może również być optymalna, jeśli pacjent przyjmuje leki statyny. Proszę skontaktować się z lekarzem, aby uzyskać swój pełny profil lipidowy i zobaczyć, czy mogą być potrzebne dodatkowe leczenie. W międzyczasie znaleźć więcej informacji na temat ‘s Cholesterol Health Center.

Twój całkowity poziom cholesterolu jest wysoki Borderline. Twój poziom cholesterolu “złego” LDL jest Borderline High, too. Praca obniżyć całkowity cholesterol obniża poziom cholesterolu LDL. Można to zrobić poprzez wykonywanie coraz mniej jeść żywność z nasyconymi tłuszczami. Sprawdź etykiety żywności!

Twój całkowity poziom cholesterolu jest wysoki Borderline. Twój poziom “złego” cholesterolu LDL jest wysoki. Praca obniżyć całkowity cholesterol obniża poziom cholesterolu LDL. Można to zrobić poprzez wykonywanie coraz mniej jeść żywność z nasyconymi tłuszczami. Sprawdź etykiety żywności!

Twój całkowity poziom cholesterolu jest wysoki Borderline. Ale twój poziom “złego” cholesterolu LDL jest bardzo wysoka. Praca obniżyć całkowity cholesterol obniża poziom cholesterolu LDL. Można to zrobić poprzez wykonywanie coraz mniej jeść żywność z nasyconymi tłuszczami. Sprawdź etykiety żywności!

Całkowity poziom cholesterolu jest wysoki, ale twój poziom “złego” cholesterolu LDL jest optymalna. Może to oznaczać, że masz wysoki poziom lipoprotein o dużej gęstości, czyli “dobrego” cholesterolu HDL, który chroni przed chorobami serca. Albo mogłeś podwyższone stężenie lipidów we wtórnych, takich jak cząstki nie-HDL, które zwiększają ryzyko chorób serca. Twój poziom LDL może również być optymalna, jeśli pacjent przyjmuje leki statyny. Proszę skontaktować się z lekarzem, aby uzyskać swój pełny profil lipidowy i zobaczyć, czy mogą być potrzebne dodatkowe leczenie. W międzyczasie znaleźć więcej informacji na temat ‘s Cholesterol Health Center.

Całkowity poziom cholesterolu jest wysoki, ale twój poziom “złego” cholesterolu LDL jest w pobliżu optymalnego. Może to oznaczać, że masz wysoki poziom lipoprotein o dużej gęstości, czyli “dobrego” cholesterolu HDL, który chroni przed chorobami serca. Albo mogłeś podwyższone stężenie lipidów we wtórnych, takich jak cząstki nie-HDL, które zwiększają ryzyko chorób serca. Twój poziom LDL może również być optymalna, jeśli pacjent przyjmuje leki statyny. Proszę skontaktować się z lekarzem, aby uzyskać swój pełny profil lipidowy i zobaczyć, czy mogą być potrzebne dodatkowe leczenie. W międzyczasie znaleźć więcej informacji na temat ‘s Cholesterol Health Center.

Twój całkowity poziom cholesterolu jest wysoki. Twój poziom cholesterolu “złego” LDL jest Borderline Wysoki. Praca obniżyć całkowity cholesterol obniża poziom cholesterolu LDL. Można to zrobić poprzez wykonywanie coraz mniej jeść żywność z nasyconymi tłuszczami. Sprawdź etykiety żywności!

Twój całkowity poziom cholesterolu jest wysoki. Twój poziom “złego” cholesterolu LDL jest wysoki, too. Praca obniżyć całkowity cholesterol obniża poziom cholesterolu LDL. Można to zrobić poprzez wykonywanie coraz mniej jeść żywność z nasyconymi tłuszczami. Sprawdź etykiety żywności! Jeśli mają trudności, aby obniżyć swój poziom cholesterolu całkowitego i cholesterolu LDL, lekarz może przepisać leki, takie jak statyny. Następujące leki, diety, ćwiczeń i instrukcje powinny doprowadzić do poprawy sytuacji.

Twój całkowity poziom cholesterolu jest wysoki, a poziom “złego” cholesterolu LDL jest bardzo wysoka. Praca obniżyć całkowity cholesterol obniża poziom cholesterolu LDL. Można to zrobić poprzez wykonywanie coraz mniej jeść żywność z nasyconymi tłuszczami. Sprawdź etykiety żywności! Jeśli mają trudności, aby obniżyć swój poziom cholesterolu całkowitego i cholesterolu LDL, lekarz może przepisać statyny lub inne leki obniżające poziom cholesterolu.

Znajdziesz porad i wskazówek, a także najnowsze wiadomości i badania na cholesterol.