powstrzymać negatywne myśli: podręczny

Niepożądane myśli mogą mak; czujesz lęk lub depresję. Mogą was ustrzec od ciesząc cię; życie.

Jak można zatrzymać myśli?

Aby zatrzymać unwante; myśli, skupić się na myśl, a następnie nauczyć się powiedzieć “Stop”, aby zakończyć th; myśl. Początkowo będziesz krzyczeć “Stop!” głośno. Wtedy dowiesz się SA; go w swoim umyśle, dzięki czemu można korzystać z tej techniki w dowolnym miejscu. Oto jak ge; Rozpoczęty

Można zmienić sposób yo; robić przemyślane zatrzymanie

Ten nowy obraz lub pomysł nie jest to samo, a; zastępując negatywne myśli z pomocnym myśli, że jest z nim związany. FO; Więcej informacji na temat tej metody, zobacz Topi; Zatrzymać negatywne myśli: Wybór zdrowszego sposobu myślenia.

Oto przykład o; jak przemyślane zatrzymanie może działać

Martwisz się; Prezentacja dajesz w pracy w ciągu dnia. Jesteś przygotowany. Wiesz; jesteś gotowa. Ale nie możesz przestać się martwić o to. Sobie wyobrazić, co; błąd.

Kiedy zaczynasz myśleć o sobie potykając ove; słowa, można powiedzieć “Stop” spokojnie w swoim umyśle. Wstać i poruszać lub yo; przystawki swoją gumkę jak mówisz “Stop”. Wtedy myślisz o czymś pleasan; wziąć swój umysł od myśli, takie jak planowanej podróży do podjęcia lub; Film obejrzałeś niedawno, że się śmiejesz.

Hart SL, Hart TA (2010). Przyszłość poznawczych interwencji behawioralnych w ramach medycyny behawioralnej. Journal of Cognitive Psychotherapy: Międzynarodowy Quarterly, 24 (4): 344-353.

Layous K i in. (2011). Realizacja szczęścia: Przełożenie badań psychologia pozytywna interwencyjnej w leczeniu dużych i małych zaburzeń depresyjnych. Journal of Medicine alternatywnych i uzupełniających, 17 (8): 675-683.

Lightsey OR, et al. (2012). Czy pozytywne myślenie zmniejszyć negatywny wpływ? Badanie potencjalnych mechanizmów pośredniczenia. Journal of Cognitive Psychotherapy: Międzynarodowy Quarterly, 26 (1): 71-88.

McKay M, et al. (2011). Zmiana wzorców ograniczonego myślenia. W myśli i uczucia: przejęcie kontroli nad nastrojów i swoim życiu, 4th ed, pp 27-45… Oakland, Kalifornia: New Harbinger.

McKay M, et al. (2011). Radzenia sobie z paniką. W myśli i uczucia: przejęcie kontroli nad nastrojów i swoim życiu, 4th ed, pp 85-104… Oakland, Kalifornia: New Harbinger.

McKay M, et al. (2011). Odkrycie automatycznych myśli. W myśli i uczucia: przejęcie kontroli nad nastrojów i swoim życiu, 4th ed, pp 15-25… Oakland, Kalifornia: New Harbinger.

Newman CF Beck AT (2009). Terapia poznawcza. W BJ Sadock i wsp., Eds., Kaplan i Sadock za Comprehensive Textbook of Psychiatry, ed., Tom 9, str. 2. 2857-2873. Philadelphia: Lippincott Williams & Wilkins.

Katarzyna D. Serio, PhD – Behavioral Healt; Sue Barton, PhD, PsyD – Behavioral Health

14 listopada 2014

s nową serię e-mail na diagnozowania, leczenia i życia z zaburzeniami jedzenia binge