radzenia sobie ze stresem: zarządzanie czasem

Zarządzanie czasem jest sposobem na znalezienie th; czas dla wszystkich rzeczy, które chcą i potrzebują do zrobienia. To pomaga podjąć decyzję whic; rzeczy są pilne, a które mogą poczekać. Dowiedz się, jak zarządzać tim; działalności oraz zobowiązania może być trudne. Ale może to dokonać LIF; łatwiejsze, les; stresujące i bardziej znaczące.

Można rozpocząć managin; Twój czas poprzez ustalanie priorytetów zadań, kontrolowanie kunktatorstwo i zarządzanie was; zobowiązań.

Zrób listę wszystkich zadań i działań na dzień lub tydzień. ; oceń tych zadań, jak ważne i pilne są.

Po uzyskaniu listy i oceniło przedmioty, cienkie; o tym, jak spędzasz swój czas. Jeśli dbasz o istotnych zadań; terminowe sposób nie będzie mieć tyle pilnych zadań martwić. Na przykład, I; płacić rachunki, gdy je zdobyć, nie trzeba się pogodzić swoje finanse; i pośpiechu, aby zapłacić rachunki w dniu ich wymagalności.

Pomyśl o ho; można przekierować swój czas na działania, które są ważne i znaczące t; ty. Czy wydatki dużo czasu na rzeczy, które nie są ważne i pilne; Być może są rzeczy, które nie trzeba robić w ogóle.

Im bardziej stresujące o; nieprzyjemne zadanie, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby umieścić go. To tylko wzrost; stres. Możesz wypróbować te wskazówki dotyczące controllin; kunktatorstwo

Jeśli okaże się, cynk, który pracuje dla Ciebie, trzymaj się z nim. Ove; Czas zyskasz pewność, że można pokonać nawyk zwlekania.

Nadal może wymknąć się czasem i znaleźć się oddanie rzeczy; poza. To jest w porządku. Nie obwiniaj się. Pewność i pozytywne myślenie ca; pomóc wrócić na tor.

Zarówno zbyt wiele i zbyt mało zobowiązania może Lea; stresować się.

Puszczając w commitmen; nie oznacza rezygnacji. Oznacza to, że uczenie się tego, co jest dla Ciebie ważne, recognizin; że masz limity i podejmowaniu decyzji, jak chcesz spędzić swój czas. Tutaj ar; kilka porad dla puszczania

Wykonywanie zobowiązań może być po prostu; twardy jak pozwolić im odejść. Ludzie, którzy są pod wpływem stresu mają tendencję do zbyt człowiekiem; Zobowiązania zamiast zbyt mało. Ale czasami stres pochodzi z brakiem O; zaangażowanie. Jeśli potrzebujesz większego zaangażowania w swoim życiu, pomyśl o tym, co jest mos; dla Ciebie ważne. Gdy jesteś gotowy do popełnienia

Kathleen Romito, MD – Rodzina Medicin; Steven Locke, MD – Psychiatria

14 listopada 2014