rodzaje i odzysk chirurgia zatok

alergie Trends

Celem zabiegu jest t; zrobić drenaż TH; zatok lepiej, zwykle przez usunięcie blokady się; odprowadzanie śluzu. Może to oznaczać, usuwając

Operacja jest najbardziej skuteczne, gdy używane wraz z medycyny i Hom; leczenie, aby zapobiec w przyszłości zatok. Druga operacja i przyszłość sinusiti; można uniknąć, jeżeli podejmowane są antybiotyki, aby zapobiec ponownemu zakażeniu.

Endoskopowa operacja jest korzystna w porównaniu z tradycyjnym surger; w większości przypadków przewlekłe zapalenie zatok, które wymagają operacji. Jest to mniej invasiv; Mniej kosztowne i ma niższy poziom komplikacji.

Bardzo fe; ludzie potrzebują operacji w leczeniu zapalenia zatok. Ale może trzeba operacji I; Wszystkie one są prawdziwe

Zainfekowane, spuchnięte lub uszkodzenia; tkanka; Kostnego, w celu utworzenia większego otworu do odprowadzania śluzu fro; zatok; Narośli (polipy) insid; nosa lub zatok; Obcy przedmiot, który blokuje Ø nosa; zatok przejście. Zwykle występuje u dzieci.

chirurgii endoskopowej można zrobić, aby usunąć niewielką ilość; kości lub innego materiału blokowania otworów węzła zatokowego lub usunąć wzrostu; (polipów). Normalnie, cienka, oświetlony narzędzie o nazwie endoskop jest inserte; przez nos tak lekarz może zobaczyć i usunąć, co blokuje th; zatok; operację zatok może być wykonane trakt; powikłania zapalenia zatok, takie jak rozwój ropy w zatoce, infectio; kości twarzy lub Brai; wystąpił ropień -Czy. W tego typu operacji, p; Lekarz robi otwór do zatoki od wewnątrz jamy ustnej lub przez th; Skóra na twarzy.

Lekarz mówi, że masz Chroni; zapalenie zatok; Ty po co nazywa “maksymalną Medica, leczenia” przez 4 do 6 tygodni. Oznacza to, że wziąłeś leki an; nastąpił po leczeniu w domu przez co najmniej 4 do 6 tygodni. Zabieg ten obejmuje; antybiotyki; steroid, spray do nosa i inne prescriptio; leków; Miałeś; TK zatok Po 4 do 6 tygodni O; leczenie. Jest bardzo ważne, aby mieć TK wykonana po tym zabiegu. Zmniejszenie obrzęku i zakażeniu; na ile to możliwe lekarz pozwala zobaczyć, co może być przyczyną was; infekcje; Skan CT pokazuje, że coś, takich jak polipy nosa, trzyma cię; zatok od spuszczania tak, jak powinny.