rozmowy indyka: uzyskać najlepszą z ptakiem

Dzień Dziękczynienia jest uświęcone tradycją, to czas rodzinnych spotkań i posiłek wypoczynkowego, który zachęca over-the-top dekadencji. A dla wielu (około 97% z nas), myśl o Dziękczynienia bez indyka jest herezją. Mamy pochłaniają około 45 milionów indyków z okazji corocznego urlopu.

Aby pomóc upewnić się, że Dzień Dziękczynienia jest bezpieczny, pożywne i smaczne, poprosiliśmy ekspertów dla niektórych aktualnych wskazówek Turcji.

Indyk tom, tym większy samiec ptaka ozdobione kolorowe upierzenie, ma długą wattle – mięsiste, pomarszczone fałdy skóry zwisają z gardła – i jest znany z jego znakiem firmowym “Gobble”. Kury są mniejsze i mniej kolorowe niż mężczyźni, i uczynić jedynie trzask.

Zarówno mężczyźni i kobiety są podnoszone w znacznym stopniu za ich doskonałą mięsa (i dla jaj). Najczęstszymi rasy w Stanach Zjednoczonych są Brąz, Narragansett, Biały Holland i Bourbon Red.

Wszyscy słyszeliśmy legendę o pierwszym Dziękczynienia: Po trudnym pierwszym roku w Ameryce w 1621 roku, pielgrzymi świętował udany spadek zbiorów owoców, kukurydzy i innych warzyw. Byli bici szanse, i za to, że były potężne wdzięczny. Pielgrzymów gubernator William Bradford ogłosił dzień dziękować, że został udostępniony przez nowych osadników i ich rdzennych sąsiadów.

Tradycja kontynuowana każdego roku po zbiorach, a pod koniec 1770, Kongres Kontynentalny zasugerował krajowy dzień Dziękczynienia. W 1863 roku prezydent Abraham Lincoln ogłosił Dziękczynienia świętem narodowym. (Prezydent Franklin D. Roosevelt później oświadczył, że święto będzie obchodzone w czwarty czwartek listopada).

Dla większości z nas, nie ma wątpliwości, że Turcja będzie centralnym elementem naszego święta Dziękczynienia. Pozostaje tylko pytanie: Czy powinniśmy go kupić świeże lub mrożone?

Mrożone ptaki wydają się być mniej kosztowne, ale wymaga więcej czasu, aby prawidłowo rozmrażać.

“Jeśli masz pokój odszraniania zamarzniętego indyka w lodówce, plan na jeden dzień do rozmrożenia [każdy] 4-5 funtów,” zaleca dietetyk Jackie Newgent kulinarne. Umieść owinięte ptaka na tacy na dolnej półce lodówki więc soki nie będą zanieczyszczać innych pokarmów.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Kurczak, czekolada, sałatki, desery, zupy