seksualność i fizyczne zmiany w zakażeniach przenoszonych drogą płciową na starzenie

Choroby przenoszone drogą płciową -Również zwane chorobami przenoszonymi drogą płciową lub chorób wenerycznych, infekcje są przekazywane z osoby na osobę drogą płciową, narządów kontaktu lub kontaktu z nasieniem, płynów pochwowych lub krwi.

Zgodnie z ustawą o opiece niedrogie, wiele planów ubezpieczenie zdrowotne pokryje usług opiekuńczych, w tym profilaktycznych badań kontrolnych, szczepień i badań przesiewowych, bez żadnych dodatkowych kosztów. Ucz się więcej.

Health Insurance Center

Jak wiek, system immunologiczny nie jest tak silny, więc trudniej jest zwalczyć chorobę. A kobiety, które przeszły menopauzę mają cieńsze ścianki pochwy i pochwy mniej wilgoci niż to miało miejsce przed menopauzą. Korzystanie z poślizgowy, taki jak K-Y Jelly mogą utrzymać się z coraz ból lub niewielką ranę na penisa lub wewnątrz pochwy. To może zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób przenoszonych drogą płciową lub HIV.

Praktyka bezpieczniejszego seksu. Dla osób starszych, oznacza to zawsze z użyciem prezerwatywy i środki smarne, dopóki jesteś w monogamicznym związku i znać historię seksualną twojego partnera i status HIV.

Choroby przenoszone drogą płciową mogą dotknąć każdego, bez względu na jego wiek. Otwarcie rozmawiać ze swoim partnerem na temat chorób przenoszonych drogą płciową, i podjąć wszelkie środki ostrożności są konieczne, aby chronić się przed angażowania się w jakiekolwiek formy kontaktu seksualnego. Jeśli uważasz, że masz STI, skonsultować się z lekarzem.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz

Bezpieczniejszego seksu; Chorób przenoszonych drogą płciową.