skirret: zastosowania, efekty uboczne, interakcje i ostrzeżenia

Berle des Bergers, Berle des Potagers, Chervis, Chirouis, Girole, Sium sisarum.

Skirret jest rośliną. Proszek wykonana z korzenia jest stosowany w medycynie; Ludzie biorą skirret na problemy z trawieniem, utraty apetytu i dolegliwości w klatce piersiowej.

Nie ma wystarczająco dużo informacji, aby wiedzieć, jak skirret może działać jako lek.

Wystarczających dowodów fo; Problemy z trawieniem; Utrata apetytu; Skrzynia skarg; Inne warunki. Potrzebne są dalsze dowody, aby ocenić skuteczność skirret dla tych zastosowań.

Nie ma wystarczająco dużo informacji, aby wiedzieć, czy skirret jest bezpieczne lub jakie mogą być ewentualne skutki uboczne; Specjalne środki ostrożności i ostrzeżenia: Ciąża i -feeding piersi: Za mało wiadomo na temat wykorzystania skirret okresie ciąży i -feeding piersi. Pozostać na bezpiecznej stronie i unikać używania.

Obecnie mamy żadnych informacji na SKIRRET interakcji

Odpowiednia dawka skirret zależy od kilku czynników, takich jak wiek, zdrowia użytkownika i różnych innych czynników. W tej chwili nie ma wystarczających danych naukowych, aby określić odpowiedni zakres dawek skirret. Należy pamiętać, że naturalne produkty nie zawsze są niekoniecznie bezpieczne i dawkowanie może być ważne. Należy stosować się do odpowiednich wskazówek na etykietach produktów i zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza lub innego pracownika służby zdrowia przed użyciem.

Referencje

Gruenwald J Brendler T Jaenicke C. PDR dla leków ziołowych. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Naturalne Leki Kompleksowa Database wersja konsumenta. zobacz Naturalne Leki obszernej bazy danych w wersji Professional. ÂTherapeutic Badania Wydział 2009.

Dawny. Żeń-szeń, witaminy C, Depresja