succimer (droga pokarmowa) opis i nazwy firmowe

Succimer jest stosowany w leczeniu ostrego zatrucia ołowiem w celu usunięcia nadmiaru przewodu z organizmu, w szczególności dla małych dzieci.

Succimer łączy się z ołowiu w krwiobiegu. Połączenie ołowiu i succimer jest usuwany z organizmu przez nerki. Przez usuwanie nadmiaru ołowiu, lek zmniejsza uszkodzenie do różnych narządów i tkanek organizmu.

Ten produkt jest dostępny w następujących postaciach dawkowania

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Lek ten testowano u dzieci w wieku od 1 roku, w skutecznych dawkach, nie wykazano, powodują różne skutki uboczne i problemy, niż to u dorosłych.

Wiele leków nie były badane szczególnie u osób starszych. Dlatego też nie może być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych osób dorosłych czy też powodować różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych. Nie ma konkretnych informacji porównując wykorzystanie succimer w podeszłym wieku z wykorzystania w innych grupach wiekowych.

Kapsuła

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

alergie

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Pediatryczny

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

geriatryczna

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Dzieci, które mają zbyt dużo ołowiu w ich ciałach powinien zostać usunięty ze środowiska zawierającego ołów (na przykład, w domu, w szkole, lub innych miejscach, gdzie dziecko zostało narażonych na działanie ołowiu), aż ołów został usunięty ze środowiska. Jeśli nie jest to możliwe, środowisko powinna być wykonana jak najbardziej bezpieczna dla dziecka.

Ciąża

Karmienie piersią

Interakcje

Lekarz może chcesz umieścić swoje dziecko w szpitalu, podczas gdy on lub ona odbiera succimer. Pozwoli to lekarz, by sprawdzić stan swojego dziecka, podczas gdy ołów można usunąć z otoczenia dziecka.

Podczas otwierania butelki succimer, można zauważyć, nieprzyjemny zapach. Jest to jednak normalny zapach dla tych kapsułek i nie wpływa na sposób działania leku.

Inne interakcje

Jeśli kapsułki nie może połykać, zawartość kapsułki można posypywać żywność i spożywane bezpośrednio. Zawartość może być również dokonane na łyżce, a po nim napój owocowy.

Innych problemów medycznych

Ważne jest, aby pić dużo płynów podczas robienia succimer.

Dawkowanie

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Ważne jest, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt, aby upewnić się, że lek ten działa prawidłowo i aby uniknąć niepożądanych efektów. Pewne badania krwi i moczu muszą być wykonywane regularnie, aby określić, jak długo trzeba wziąć succimer.

Jeśli uważasz, że są coraz infekcję lub jeśli pojawi się gorączka lub dreszcze, jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Będziesz potrzebował pewnych badań. Na podstawie wyników badań, lekarz może zalecić, aby tymczasowo przerwać przyjmowanie succimer Aby uniknąć poważnych skutków ubocznych powstawaniu.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Succimer może spowodować moczu, potu i kału mają nieprzyjemny zapach.

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Nieodebrane Dawka

Przechowywanie