Super wody: zdrowie lub szum?

Te dni, woda butelkowana nie jest koniecznie proste H2O. regały magazynowe i automaty są wypełnione gładkich i tak zwanych “wód ćwiczeń” klin pełne witamin, minerałów i ziół eliksirów. Niektóre Super wody nie tylko pochodzić z dodatkami substancji odżywczych, ale zawierają rozpuszczalny błonnik, owoce istotę, kofeina, i wierzcie lub nie, tlen.

Pokarmy, które topią się w temperaturze pokojowej, takie jak żelatyna, mrożonego jogurtu lub niskokaloryczne mrożone Nowość barów, zawierają dużo płynów; Bulion na bazie warzyw zupa jest zwycięska kombinacja, niskokaloryczna, klin pełne składników odżywczych, a bardzo obfite; Owoce i warzywa mogą przyczynić się do 3-4 filiżanek płynu do swojej diety. Wybierz produkt z wysoką zawartością płynów, takich jak winogrona, arbuzy, grejpfruty, pomarańczowy, dynia, brokuły, czy bakłażan.

Każdy słyszał rady odwieczny do picia ośmiu do dziesięciu szklanek wody dziennie. Więcej z nas musi wziąć pod uwagę to szałwia porad, aby utrzymać nasze ciało dobrze nawodniony, a nasz poziom energii w górę. Problem polega na tym, że znudzi dużą ilością czystej wody. Podaj wiek wód fitness. Doświadczeni handlowcy wybrali się na potrzebie napojów niskokalorycznych i opracowali wody do ćwiczeń, które pomogą nam spełnić nasze wymagania płynów. Prawdziwe pytanie brzmi, czy przydatności wody lepiej niż zwykła woda? A odpowiedź jest prosta, tylko wtedy, gdy pomóc pić. W przeciwnym razie, czysta woda jest po prostu w porządku.

Większość wód fitness są niskokaloryczne i stanowią niewielkie zagrożenie dla dziennego spożycia kalorii lub planu odżywiania. Jeśli korzystają z ich picia a oni pomogą Ci spełnić Twoje potrzeby płynów, cieszyć się jedną lub dwie dziennie. Dla najlepszego wyboru, zapoznać się z ulotką lub sprawdź poniższy wykres z najbardziej popularnych wód Fitness na rynku

Można zaspokoić około połowę wymagań płynów z napojów innych niż woda, takie jak mleko o niskiej zawartości tłuszczu, kawy, herbaty, kofeiny -Darmowy 100% soki, napoje dla sportowców lub wody gazowanej. Nie tylko można pić napoje te spełniają swoje potrzeby płynu, dzięki czemu bogata w wodę pokarmów i płynów, takich jak zupy, owoce i warzywa. Dodatkową zaletą spożywanie żywności bogatej w wodę to wszystkie błonnika, witamin i minerałów, które świadczą, która zaspokoi nie tylko pragnienie, ale także utrzymać się uczucie pełności. Rozważmy sen Te pokarmy diecie ‘!

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Kurczak, czekolada, sałatki, desery, zupy