syntest H.S.

Estrogeny zwiększają ryzyko zachorowania na raka trzonu macicy; monitorować nieprawidłowych krwawień z pochwy. Estrogeny, z lub bez progestageny nie powinny być stosowane do zapobiegania chorobom sercowo-naczyniowym lub demencji. Zwiększone ryzyko zawału serca, udaru mózgu, inwazyjnego raka piersi, płuc, zatorów i zakrzepicy żył głębokich u kobiet w okresie pomenopauzalnym (50 do 79 lat) zostały zgłoszone. Zwiększone ryzyko rozwoju demencji prawdopodobny u kobiet po menopauzie w wieku 65 lat lub starszych Donoszono również. Produkt ten zawiera estrogenów i androgenów, nie progestagen. To połączenie nie powinien być stosowany w czasie rozpoznaniem lub podejrzeniem ciąży.

Używa Dla Syntest H.S.

Klasa terapeutyczna: Estrogen / androgenów Combination

Farmakologiczna Klasa: Estrogen

Estryfikowane estrogeny są mieszaniną syntetycznych estrogenów. Estrogen jest hormonem, który jest produkowany przez organizm w większych ilościach u kobiet. Jest to konieczne dla prawidłowego rozwoju seksualnego kobiet, do regulacji cyklu miesiączkowego w ciągu wieku rozrodczym. Methyltestosteron jest sztuczna forma testosteronu, hormonu, który jest produkowany przez organizm w większych ilościach u mężczyzn i kobiet w małych ilościach. Menopauza objawy występują, gdy równowaga hormonów zmienia się w organizmie kobiety. Ta kombinacja hormony łagodzenia objawów menopauzy, dodając więcej hormonów w organizmie.

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Zastosowanie zestryfikowanych estrogenów i kombinacji metylotestosteron nie jest zalecana u dzieci.

Przed użyciem Syntest H.S.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność zestryfikowanych estrogenów i kombinacji methyltestosteron w podeszłym wieku. Jednak u pacjentów w podeszłym wieku są bardziej narażone na rozwój demencji i nerek, wątroby, serca lub problemów związanych z wiekiem, co może wymagać ostrożności i dostosowanie dawki u pacjentów przyjmujących ten lek.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących pozycji może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale mogą być nieuniknione w niektórych przypadkach. Jeśli stosuje się razem, lekarz może zmienić dawkę i jak często stosować tego leku, lub dać specjalne instrukcje na temat korzystania z żywności, alkoholu czy tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają estryfikowane estrogeny i methyltestosteron. To nie może być specyficzny dla Syntest H.S .. Prosimy o zapoznanie się z ostrożnością.

Przyjmować tego leku zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie bierz go więcej, nie bierz go częściej, a nie przyjmować go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione.

Lek ten jest wyposażony w informacyjnym pacjenta wkładki. Przeczytaj i postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wkładki ostrożnie. Zapytaj swojego lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Prawidłowe użycie zestryfikowanych estrogenów i methyltestosteron

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt upewnić się, że lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować do jej podjęcia. Wizyty te powinny być co 6 do 12 miesięcy lub w inny sposób z zaleceniami lekarza.

Jest mało prawdopodobne, że po menopauzie kobieta może zajść w ciążę. Ale należy wiedzieć, że za pomocą tego leku podczas ciąży może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Jeśli uważasz, że zajdzie w ciążę podczas stosowania leku należy poinformować lekarza od razu.

Bardzo rzadko, lek ten może powodować poważne skutki uboczne, takie jak zawał serca lub udar. Jesteś o wiele bardziej prawdopodobne, że te skutki uboczne, jeśli palisz papierosy lub ma nadwagę, lub jeśli masz cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu lub krwi. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli pacjent przypuszcza, że ​​może być zagrożone.

Stosowania dużych dawek estrogenów sam przez dłuższy okres czasu może zwiększać ryzyko wystąpienia niektórych rodzajów raka (na przykład raka endometrium). Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat tego ryzyka. Jeśli masz krwawienia z pochwy z tego leku, należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym.

Ten lek może zwiększać ryzyko zachorowania na raka piersi. Jest bardzo ważne, aby sprawdzić swoje piersi regularnie o wszelkich nietypowych brył lub wyładowania, i że masz piersi prześwietlenia każdego roku zgodnie z zaleceniami lekarza. Egzaminy te są bardzo ważne, jeśli masz członka rodziny z historią raka piersi. Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat tego ryzyka.

Ten lek może zwiększać ryzyko wystąpienia otępienia u kobiet w podeszłym wieku (powyżej 65 lat). Porozmawiaj z lekarzem, jeśli dotyczy to ciebie.

Skonsultuj się z lekarzem od razu, jeśli niewyraźne widzenie, trudności z czytaniem, lub jakakolwiek inna zmiana wizji pojawia się w trakcie lub po zakończeniu leczenia. Lekarz może zalecić, aby mieć oczy sprawdzane przez okulistę (okulisty).

Stosowania dużych dawek metylotestosteron przez dłuższy okres czasu może zwiększać ryzyko wystąpienia poważnych zaburzeń czynności wątroby (np wątrobowa zmiany o typiepeliosis lub raka wątroby). Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat tego ryzyka.

Środki ostrożności podczas używania Syntest H.S.

Przed masz żadnych badań lekarskich, poinformować lekarza odpowiedzialnego za które biorą ten lek. Wyniki niektórych badań mogą mieć wpływ tego leku. Ponadto, może być konieczne przerwanie stosowania leku przez kilka tygodni przed i po zabiegu, lub jeśli są nieaktywne przez dłuższy okres czasu.

Nie należy przyjmować inne leki, o ile nie zostały omówione z lekarzem. Obejmuje to na receptę lub bez recepty (over-the-counter []) leki OTC i suplementy ziołowe i witaminowe.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Syntest H.S. Skutki uboczne

estryfikowane estrogeny / methyltestosteron

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria X Nie stosować u kobiet w ciąży

CSA Harmonogram 3 Średni potencjał uzależniający

Klasyfikacja WADA Klasa Antydopingowej WADA

Objawy po menopauzie estradiol, Premarin Estrace, Prempro, Microgestin Fe 1/20, Climara, Vivelle-Dot, Activella

Menopauzalne Zaburzenia Estratest, Covaryx, Covaryx HS, EEMT, estryfikowane estrogeny / methyltestosteron, Estratest H.S., EEMT HS

Uderzenia gorąca paroksetyna, Brisdelle, Duavee, Estratest, Covaryx, EEMT, Covaryx HS, estryfikowane estrogeny / methyltestosteron