talasemia przygotowania do wizyty

Ludzie z umiarkowaną do ciężkiej postaci talasemii są zwykle diagnozowane w ciągu pierwszych dwóch lat życia. Jeśli zauważyłeś, niektóre z objawów przedmiotowych i podmiotowych talasemii w swojej niemowlęcia lub dziecka do lekarza rodzinnego lub pediatry. Następnie można otrzymać skierowanie do lekarza, który specjalizuje się w chorobach krwi (hematolog).

Ponieważ terminy mogą być krótkie, a tam często dużo ziemi na pokrycie, to dobry pomysł, aby być dobrze przygotowane. Oto kilka informacji, które pomogą ci przygotować i czego oczekiwać od lekarza.

Twój czas z lekarzem może być ograniczony, więc przygotowuje listę pytań może pomóc Ci w pełni wykorzystać swój czas razem. Lista pytań od najważniejszych do najmniej ważnych w przypadku skończy się czas. Dla talasemii, kilka podstawowych pytań do lekarza to

Oprócz pytań, które przygotowaliśmy, aby zwrócić się do lekarza, nie wahaj się zadać dodatkowe pytania, które pojawią się w trakcie wizyty.

Co możesz zrobić

Czego można oczekiwać od lekarza

Lekarz może zadać Ci kilka pytań. Będąc gotowi odpowiedzieć może zastrzec sobie czas, aby przejść przez wszystkie punkty chcesz spędzić więcej czasu. Lekarz może poprosić