tetracykliny (trasa okulistyczny) opis i nazwy firmowe

Tetracykliny należą do rodziny leków zwanych antybiotykami. Tetracykliny preparaty oftalmiczne stosowane są w leczeniu zakażeń oka. Mogą być również stosowane wraz z innymi lekami, które są brane doustnie w leczeniu zakażeń oka.

Tetracykliny są dostępne tylko na receptę lekarza.

Kanadyjski Marka

Ten produkt jest dostępny w następujących postaciach dawkowania

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowa lub alergiczna reakcja na leki z tej grupy lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak barwniki do żywności, środki konserwujące lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Chociaż nie ma konkretnych informacji porównaniu stosowania tetracyklin okulistycznych u dzieci z zastosowania w innych grupach wiekowych, nie oczekuje się od nich powoduje różne skutki uboczne lub problemów u dzieci niż u dorosłych robią.

Wiele leków nie były badane szczególnie u osób starszych. Dlatego też nie może być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych osób dorosłych czy też powodować różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych. Nie ma konkretnych informacji porównaniu stosowania tetracyklin w podeszłym wieku z wykorzystania w innych grupach wiekowych.

Tetracykliny preparaty okulistyczne nie wykazano, aby powodować wady wrodzone lub inne problemy u ludzi.

Maść; Rozwiązanie

Tetracykliny preparaty okulistyczne nie zostały zgłoszone powodować problemy u niemowląt piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

alergie

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Pediatryczny

Dla pacjentów korzystających z oczu postać maści tetracyklin

Aby pomóc wyjaśnić zakażenia całkowicie zachować zastosowaniem leku pełny czas leczenia, nawet jeśli objawy zniknęły. Nie przegap żadnych dawek.

geriatryczna

Ciąża

Karmienie piersią

Leki w tej klasie dawki będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tych leków. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Interakcje

W przypadku pominięcia dawki leku, należy zastosować ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania.

Inne interakcje

Trzymać z dala od dzieci.

Dawkowanie

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Po nałożeniu, lek ten powoduje zwykle swoją wizję do zacierania przez kilka minut.

Jeśli objawy nie ustępują w ciągu kilku dni lub gdy stają się one gorsze, skontaktować się z lekarzem.

Nie było żadnych wspólnych lub istotne działania niepożądane zgłaszane podczas stosowania tego leku. Jednakże, jeśli wystąpią jakiekolwiek nietypowe objawy, skontaktować się z lekarzem.

Nieodebrane Dawka

Przechowywanie