tetrakaina stosowania miejscowego

Używa Dla tetrakainy

Klasa terapeutyczna: znieczulający, Lokalny

Klasa chemiczna: Amino Ester

Tetrakaina należy do grupy leków znanych jako miejscowo znieczulających miejscowo. tłumi ona zakończeń nerwowych w skórze. tetrakaina nie powoduje utratę przytomności, jak ogólne środki znieczulające zrobić, gdy wykorzystywane do operacji.

tetrakaina jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Dla tetrakainy, następujące dokumenty powinny być traktowane

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowa lub alergiczna reakcja na tetrakainy lub jakichkolwiek innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków tetrakainy w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Przed użyciem tetrakaina

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków tetrakainy u pacjentów geriatrycznych.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na wykorzystanie tetrakainy. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Pielęgniarka lub inny wyszkolony personel medyczny daje tetrakaina. tetrakaina może być stosowany tylko na skórę.

Bądź ostrożny, aby któryś z tetrakainy w nosie, ustach, a zwłaszcza w twoich oczach, ponieważ może to powodować poważne podrażnienie oczu. Jeżeli którykolwiek z leków nie dostać się do tych obszarów szczególnie oczu należy przemyć je wodą i skontaktować się z lekarzem od razu.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzi, czy ściśle wszelkich problemów lub niepożądanych efektów, które mogą być spowodowane przez tetrakainy.

Przestań używać tetrakaina i skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli masz wysypkę, pieczenie, kłucie, obrzęk lub podrażnienie skóry.

Nie należy używać kosmetyków i innych produktów do pielęgnacji skóry na obszarach poddanych skóry.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność Rx / OTC Rx i / lub OTC

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Prawidłowe użycie tetrakainy

Opryszczka acyklowir, Valtrex, walacyklowir, Famvir, famcyklowir

Alergiczny Pokrzywka hydroksyzyny, Vistaril, Atarax, tetrakaina miejscowego, karbinoksaminy, triprolidyna

Pokrzywka promethazine, Zyrtec, loratadyna, Benadryl, cetyryzyna, Claritin

Znieczulenie lidokaina okulistyczny, LIDODERM kokaina miejscowego, bupiwakainy

Środki ostrożności podczas korzystania z tetrakaina

tetrakaina Side Effects

tetrakaina miejscowego