to jeden z najlepszych sposobów, aby schudnąć

Kate Torgovnic; Jest naukowo udowodnione: Kluczem jest nie tylko to, co jesz, to co piszesz.

Jeśli coś takiego jak ja, nie masz pojęcia, jak wiele żywności wdychać na zasadzie z dnia na dzień. Dzięki wielozadaniowości, chwytając grub w ruchu, parkowanie się w przedniej części telewizora podczas mlaskanie i różne inne zbrodnie Waga -loss, często ledwo się zarejestrować, że jem. Weźmy ostatni tydzień: Byłem całkowicie nieświadomy, że został pojawiały żelki w ustach, aż mój siostrzeniec skarżył się, że miałem do polerowania off torbę (przepraszam znowu, Jake). Jest to trudne, aby obejrzeć każdy kęs jeść, nawet jeśli jesteś ekspertem. Naukowcy z Louisiana State University zapytał dietetyków oszacować ich dzienne spożycie kalorii – a nawet specjalistów lowballed liczbę o 10 procent. To może wyjaśniać, dlaczego tak trudno jest schudnąć, nie ważne jak dobry plan.

Ale istnieje proste rozwiązanie: Prowadź dziennik żywności. Badania pokazują, że czasopismo nie tylko wspomóc utratę wagi – to doładowuje go. Gdy naukowcy z Kaiser Permanente Center for Health Research następnie ponad 2000 dietetyków, którzy byli zachęcani do rejestrowania posiłki i przekąski, okazało się, że to jeden z najlepszych predyktorem czy uczestnik spadnie ciężar tego, czy dana osoba prowadziła dziennik żywności. To zmyślone nawyków ćwiczeń, wiek i wskaźnik masy ciała. Liczbę funtów osób straciło była bezpośrednio związana z liczbą dni Pisali w swoim dzienniku. (To nie przypadek, że Weight Watchers, jeden z najbardziej udanych programów dieta, prosi uczestników, aby śledzić to, co jedzą.)

Oto pięć więcej powodów, aby rozpocząć dziennik dzisiaj – nawet jeśli zaklął off pamiętniki w gimnazjum.

wielu ludzi na świecie, zazwyczaj nie doceniają ich dzienne spożycie o około 25 procent, donosi dietetyk Carrie Latt Wiatt, autor porcji Savvy. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy zjeść. W badaniu z 2006 roku kierowany przez Cornell University, 105 kolacje w restauracjach typu fast-food zadano ile kalorii były w swoich zamówień. Dla małych przedmiotów, prawie każdy domyślić correctl; w przypadku większych zamówień, Diners lekceważyć kalorii aż o 38 procent. To może być kwestia percepcji, mówi autor badania Brian Wansink, Ph.D. Im większa ilość, tym trudniej jest dokonać dokładnej domyślać – to samo odnosi się do odległości i wysokości.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …