trench zabiegi jamy ustnej i narkotyki

Leczenie wykopu ustach jest na ogół bardzo skuteczne i pełne uzdrowienie często pojawia się w ciągu zaledwie kilku tygodni. Jednakże, leczenie może trwać dłużej, jeśli Twój system odpornościowy jest osłabiony, takich jak HIV / AIDS.

Leki do leczenia jamy ustnej mogą obejmować wykopu

Leczenie obejmuje również gruntowną ale delikatnego czyszczenia zębów i dziąseł. Twoje usta mogą być płukane roztworem antyseptycznym. Gdy dziąsła są mniej delikatne, będziesz miał rodzaj czyszczenia zębów o nazwie skaling. Ta procedura usuwa płytkę nazębną i kamień nazębny spod swojej dziąseł i wygładza wszelkie chropowatej powierzchni zębów, które łowią bakterie.

Zaraz po oczyszczeniu dziąsła będzie dość miękkie. Twój dentysta będzie prawdopodobnie zaleci wypłukać usta do płukania jamy ustnej nadtlenku wodoru, wody słonej lub płukania jamy ustnej receptę, oprócz delikatnie szczotkowanie miękką szczoteczką. Gdy dziąsła zaczynają się leczyć, szczoteczki i nici co najmniej dwa razy dziennie – najlepiej po każdym posiłku i przed snem – aby uniknąć problemów w przyszłości.

leki

Czyszczenie zębów i dziąseł

Chociaż dziąsła mogą wyleczyć i wrócić do swojego normalnego kształtu z profesjonalnego czyszczenia i właściwej opieki domowej, być może trzeba operacji, aby pomóc naprawić je, jeśli masz rozległe uszkodzenia.

Kiedy operacja jest konieczna