triaderm łagodny krem

Używa Dla Triaderm Mild Cream

Klasa terapeutyczna: kortykosteroidów, Intermediate

Farmakologiczna Klasa: Triamcinolone

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały problemów pediatrycznych specyficzne, które ograniczają użyteczność triamcynolonu miejscowego w populacji pediatrycznej. Jednak ze względu na toksyczność tego leku jest, to należy stosować z dużą ostrożnością. Dzieci mogą absorbować duże ilości przez skórę, co może spowodować poważne skutki uboczne. Jeśli dziecko jest za pomocą tego leku, zgodnie z zaleceniami lekarza bardzo ostrożnie.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków triamcynolonu miejscowego u pacjentów geriatrycznych.

Przed użyciem Triaderm Mild Cream

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają triamcynolon. To nie może być specyficzny dla Triaderm Łagodny krem. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Jest bardzo ważne, aby stosować ten lek zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione. W tym celu mogą powodować niepożądane skutki uboczne lub podrażnienie skóry.

Ten lek jest tylko do stosowania na skórę. Nie zrozumcie to w twoich oczach. Nie używaj go na obszarach skóry, które mają nacięcia, zadrapania lub oparzenia. Jeśli robi się na tych obszarach, spłukać natychmiast wodą.

Jeśli Ty lub Twoje dziecko korzysta formę sprayu lub w pobliżu twarzy, aby chronić swój nos unikać wdychania go i upewnij się, że oczy są zakryte.

Lek powinien być stosowany tylko w przypadku chorób skóry, że lekarz jest leczeniem. Przed użyciem innych warunkach skontaktować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli uważasz, że zakażenie skóry mogą być obecne. Ten lek nie powinien być stosowany w leczeniu niektórych rodzajów zakażeń skóry lub stanów, takich jak poparzenia.

Nie używaj sprayu na pachwinie lub pod pachami, jeśli nie jest to zalecane przez lekarza.

Używać

Postać sprayu jest palny, aż wyschnięciu na skórze. Nie używaj go w pobliżu źródeł ciepła, otwartego ognia lub podczas palenia. Nie dziurawić, uszkadzać, palić puszkę aerozolu.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku, należy zastosować ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Przechowywać pojemnik w temperaturze pokojowej, z dala od ciepła i bezpośredniego światła. Nie zamrażać. Nie przechowywać leku wewnątrz samochodu, gdzie może być narażony na ekstremalne ciepło lub zimno. Sciskać otwory w pojemniku lub wyrzucić go do ognia, a nawet wtedy, gdy pojemnik jest pusty.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Prawidłowe użycie triamcynaolone

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić postęp siebie lub dziecka w regularnych wizyt dla wszelkich problemów, które mogą być spowodowane przez ten lek. mogą być potrzebne badania krwi i moczu w celu sprawdzenia niepożądanych efektów.

Jeśli objawy Twój lub Twojego dziecka nie poprawi się w ciągu kilku tygodni, czy też stać się gorzej, skontaktować się z lekarzem.

Użycie zbyt wiele tego leku lub używania go przez długi czas może zwiększać ryzyko wystąpienia problemów z gruczołów nadnerczy. Ryzyko jest większe w przypadku dzieci i pacjentów, którzy używają dużej ilości przez długi czas. Porozmawiaj z lekarzem od razu, jeśli Ty lub Twoje dziecko ma więcej niż jeden z tych objawów podczas stosowania tego leku: niewyraźne widzenie; zawroty głowy lub omdlenia; szybkie, nieregularne lub kołatanie serca, zwiększone pragnienie lub oddawanie moczu, drażliwość lub nietypowe zmęczenie lub osłabienie.

Przestań używać tego leku i skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli Ty lub Twoje dziecko ma wysypkę skórną, palenie, pieczenie, obrzęk lub podrażnienie skóry.

Nie stosować tego leku z innymi kortykosteroidami (np hydrokortyzon) zawierające produkty bez uprzedniej konsultacji z lekarzem ..

Nie należy używać kosmetyków i innych produktów do pielęgnacji skóry na obszarach poddanych.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Środki ostrożności podczas używania Triaderm Mild Cream

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Triaderm Łagodny krem ​​Side Effects

triamcynolon miejscowego

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Liszaj płaski prednizon, triamcynolon, betametazon miejscowego, Kenalog, klobetazolu miejscowego

Zapalenie flutikazonu miejscowego triamcynolonu miejscowego hydrokortyzonu miejscowego, prednizolon, doksepina miejscowego

Łuszczyca Humira, metotreksat, Remicade, cyklosporyna, Stelara, infliksymab

Wyprysk prednizon, flutikazon miejscowego, miejscowego triamcynolon, deksametazon, hydrokortyzon miejscowego, doksepina miejscowego