Wybór ibuprofen Teddy’ego dzieci – berry

NLPZ mogą powodować zwiększone ryzyko wystąpienia poważnych zdarzeń sercowo-naczyniowych, zakrzepowe zawał serca i udar, które mogą być śmiertelne. Ryzyko to może być zwiększone u pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego lub czynnikami ryzyka chorób układu krążenia. Ibuprofen jest przeciwwskazane w leczeniu bólu okołooperacyjnym w otoczeniu pomostowania tętnic wieńcowych (CABG). NLPZ mogą powodować zwiększone ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego, zwłaszcza u osób starszych, w tym krwawienia, owrzodzenia i perforacja żołądka lub jelit, które mogą być śmiertelne.

Używa do Teddy’ego wyboru Dziecięcego Ibuprofen – Berry

Klasa terapeutyczna: Przeciwbólowe

Farmakologiczna Klasa: NLPZ

Klasa chemiczna: propionowego (klasa)

Ponadto ibuprofen może być stosowany w leczeniu gorączki, bóle menstruacyjne, a także inne warunki określone przez lekarza.

Lek ten jest dostępny zarówno over-the-counter (OTC) oraz z przepisu lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Przed użyciem Teddy’ego Choice dzieci Ibuprofen – Berry

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie przeprowadzono w stosunku do wieku skutków ibuprofenu dzieci w wieku poniżej 6 miesięcy. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrii specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność ibuprofenu u osób starszych. Jednak u pacjentów w podeszłym wieku są bardziej narażone na problemy z nerkami związane z wiekiem, które mogą wymagać modyfikacji dawkowania u pacjentów otrzymujących ibuprofen.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają ibuprofen. To nie może być specyficzny dla Teddy’ego wyboru Dziecięcego Ibuprofen – Berry. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Dla bezpiecznego i skutecznego stosowania tego leku, nie należy przyjmować go więcej, nie bierz go częściej, a nie przyjmować go przez dłuższy czas, niż zamówione przez lekarza. Biorąc zbyt wiele tego leku może zwiększać ryzyko niepożądanych efektów, zwłaszcza u pacjentów w podeszłym wieku.

Gdy stosowany do ciężkiej i ciągłej stawów, lek ten należy przyjmować regularnie zlecane przez lekarza, aby mogła ona pomóc. Lek ten zazwyczaj zaczyna działać w ciągu tygodnia, ale w ciężkich przypadkach do dwóch tygodni, a nawet dłużej może przejść zanim zaczniesz czuć się lepiej. Ponadto, kilka tygodni może przejść zanim poczujesz pełne skutki tego leku.

Aby zmniejszyć niestrawność, można przyjmować leku z jedzeniem lub mlekiem.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Prawidłowe stosowanie ibuprofenu

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować do jej podjęcia. mogą być potrzebne badania krwi i moczu w celu sprawdzenia niepożądanych efektów.

Ten lek może zwiększyć ryzyko zawału serca lub udaru mózgu. Jest to bardziej prawdopodobne u osób, które już mają choroby serca. Ludzie, którzy używają tego leku przez długi czas może mieć również większe ryzyko.

Ten lek może powodować krwawienia z żołądka lub jelit. Te problemy mogą się zdarzyć bez objawów ostrzegawczych. Jest to bardziej prawdopodobne, jeśli pacjent miał wrzód żołądka w przeszłości, jeśli palisz lub regularnie pić alkohol, jeśli ponad 60 lat, jeśli są w złym stanie zdrowia, lub jeśli używasz niektóre inne leki (steroid lub rozcieńczalnik krwi).

Ciężkie reakcje skórne mogą wystąpić w trakcie leczenia tym lekiem. Skonsultuj się z lekarzem od razu, jeśli którykolwiek z poniższych objawów podczas stosowania tego leku: pęcherzy, peeling, rozluźnienie skóry, dreszcze, kaszel, biegunka, gorączka, świąd, bóle stawów i mięśni, czerwone zmiany skórne, ból gardła, owrzodzenia , wrzody, białe plamy w jamie ustnej lub na wargach lub uczucie zmęczenia lub osłabienia.

Możliwe znaki ostrzegawcze niektórych poważnych działań niepożądanych, które mogą wystąpić w trakcie leczenia tym lekiem mogą obejmować obrzęk twarzy, palce, stopy i / lub kończyn dolnych; silny ból brzucha, czarny, smolisty i / lub wymioty z krwią lub materiału który wygląda jak fusy; niezwykły przyrost masy ciała, zażółcenie skóry lub oczu, zmniejszono oddawanie moczu, krwawienie lub zasinienie i / lub wysypka skórna. Również oznaki poważnych problemów z sercem mogą wystąpić takie jak ból w klatce piersiowej, uczucie ucisku w klatce piersiowej, szybkie lub nieregularne bicie serca, nietypowe zaczerwienienie lub ciepło skóry, osłabienie lub legato mowy. Przerwać przyjmowanie tego leku i skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów.

Środki ostrożności podczas używania Teddy’ego Choice dzieci Ibuprofen – Berry

Ten lek może również powodować poważne rodzaj reakcji alergicznej zwany wstrząs anafilaktyczny. Chociaż występuje rzadko, to może występować częściej u pacjentów uczulonych na kwas acetylosalicylowy i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne. Anafilaksja wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Najpoważniejsze objawy tej reakcji jest bardzo szybki i nieregularny oddech, z trudem łapiąc oddech, świszczący oddech, lub omdlenia. Inne objawy mogą obejmować zmiany w zabarwieniu skóry twarzy, bardzo szybki, ale nieregularne bicie serca lub impuls; wyodrębnienie takie jak obrzęki na skórze, oraz obrzęk lub obrzęk powiek i okolic oczu. W przypadku wystąpienia tych efektów, uzyskać pomoc w nagłych wypadkach na raz.

Niektórzy ludzie, którzy korzystali z tego leku miało objawy zapalenia opon mózgowych. Jeśli masz gorączkę, ból głowy, nudności, wymioty i sztywność karku lub pleców podczas stosowania tego leku należy skontaktować się z lekarzem od razu.

Stosowanie leku podczas ciąży może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Jeśli uważasz, że zajdzie w ciążę podczas stosowania tego leku należy poinformować lekarza od razu.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli niewyraźne widzenie, trudności w czytaniu, lub jakiejkolwiek innej zmiany w widzeniu występuje w trakcie lub po zakończeniu leczenia. Lekarz może zalecić, aby mieć oczy sprawdzane przez okulistę (okulisty).

Przed wykonaniem jakichkolwiek operacji lub badań medycznych, należy poinformować lekarza o przyjmowaniu tego leku. Może to być konieczne, aby przerwać leczenie na chwilę, lub zmienić na inną niesteroidowe leki przeciwzapalne przed procedurą.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Teddy Choice dzieci Ibuprofen – Berry Side Effects

ibuprofen

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność Rx / OTC Rx i / lub OTC

Ciąża Kategoria Multiple Risk zależy od sposobu użytkowania

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Ból pleców tramadol, naproksen, Cymbalta, aspiryna, ibuprofen, diklofenak

Ból zęba ibuprofen, Advil Liqui-żele, Advil dla dzieci

Przewlekły ból Myofascial naproksen, ibuprofen, amitryptylina, Aleve, Advil, Elavil

Okres Ból naproksen, ibuprofen, diklofenak, Celebrex, Voltaren, Aleve