wzmocnienie mięśni łydki: najlepsze ćwiczenia dla cieląt

Ross Brakeville, DP; w dniu 21 czerwca 2015

Mięsień brzuchaty łydki, co daje jej łydki zaokrąglony kształt; Soleus, który jest płaski, dłuższy mięśni pod uruchomiony brzuchatego i niżej nogi.

Zacznij stojąc na schodach, lub podobny, więc twoje obcasy może spaść niższe niż palce. Prowadzenie piłki stóp na schodach, opuść pięty tak dalece, jak to możliwe w stronę podłogi. Następnie naciśnij pięty aż tak wysokie, jak to tylko możliwe; Dodać do masy dodać intensywności. Powtórz ćwiczenie trzymając hantle lub inne wagi w jednej ręce. Trzymaj rękę na ścianę dla równowagi.

Chcesz wspaniale wyglądający łydki? Spróbuj te proste i skuteczne ćwiczenia na wzmocnienie mięśni łydki.

Będziesz kierować dwa mięśnie, które składają się na łydkę

Oto cztery najlepsze ćwiczenia na wzmocnienie łydek.

1. Dwukrotnie Leg Calf Raise. podbicia łydki są klasyczne łydki ćwiczenia wzmacniające. Wykorzystują one swoją wagę ciała, aby wzmocnić i dźwięk brzuchatego i soleus.

Pozycja wyjściowa: Stań przy ścianie na wadze. Umieść stopy hip-szerokość od siebie, i upewnić się, kostki, kolana i biodra są w pionowym ustawieniu, aby chronić stawy.

Działanie: Naciśnij w dół do kulki z obu nóg podnieść swoje ciało w górę. Miej mięśnie brzucha wciągnięta, tak aby przenieść prosto w górę, zamiast przesunięcia ciała do przodu lub do tyłu.

Wariacje

2. Single-Leg Calf Raise. Można zwiększyć intensywność podbiciu łydki, wykonując go na jednej nodze. W ten sposób można wzmocnić mięśnie łydki nawet więcej.

Pozycja wyjściowa: Stań na jednej nodze w pobliżu ściany dla równowagi z drugiej psia noga za sobą. Pamiętaj, kostki, kolana, biodra i nogi, nad którym pracujesz są w pionowym ustawieniu, aby chronić stawy.

Działanie: Naciśnij w dół do kuli stopy podnieść swoje ciało w górę. Miej mięśnie brzucha wyciągnął się więc uniknąć przesunięcia do przodu lub do tyłu.

Wariacje

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Zacznij stojąc na schodach lub podobnym. Trzymając piłkę z nogą na schodach, niech pięty spaść poniżej uskoku. Następnie naciśnij się tak wysokie, jak to tylko możliwe; Dodać do masy dodać intensywności. Trzymając hantle lub inne wagi w jednej ręce. Umieszczenie drugiej strony na ścianie równowagi.