zaburzenia skroniowo: hipnoza – przegląd wątek

Oral Health Trends

W leczeniu zaburzeń skroniowo (TMD), hipnoza może pomóc rozluźnić mięśnie twarzy i szczęki i złamać nieprzytomnego ząb szlifowania i zaciskając szczęki nawyków.

Jeśli Twoje oczy są oknem do duszy, wtedy Twoje usta są zwierciadłem zdrowia. Mimo, że pomysł może wydawać się nieprawdopodobne, eksperci uważają, że dobre zdrowie jamy ustnej opieki zdrowotnej nie więcej niż zapobiegać próchnicy zębów i choroby dziąseł; Wszelkie choroby związane z jamy ustnej ma wpływ innych częściach ciała “, mówi Denis F. Kinane, BDS, PhD, z University of Pennsylvania w Filadelfii;. Naukowcy badają związek pomiędzy zdrowiem jamy ustnej, zapalenia i choroby zapalne, które jest…

Kiedy pełna terapia hipnoza (zwykle po 3 do 8 sesji), może pojawić motywacyjny taśmy, które można wykorzystać, aby pomóc wzmocnić wiadomości zwyczaj zmieniania relaksacyjne, które zostały zaproponowane w trakcie terapii.

Ocena psychologiczna jest ważna, zanim terapia hipnoza rozpoczyna się zidentyfikować czynniki emocjonalne, które mogą przyczyniać się do TMD, takie jak niepokój lub depresja.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat hipnozy.

You \ ‘ll znaleźć wskazówki i porady, jak również najnowsze informacje i badania dotyczące zdrowia jamy ustnej.

Jesteś obecnie

Tylko 18,5% z wielu ludzi na świecie nigdy nici. Brakuje obecnie na prostej drodze, aby duże różnice w zdrowiu jamy ustnej. Niezależnie od tego, jak dobrze myć, tablica nadal tworzy między zębami oraz wzdłuż dziąseł. Nić usuwa żywności uwięzione pomiędzy zębami i usuwa warstwę bakterii tworzy tam przed okazuje się płytki nazębnej, co może spowodować stan zapalny dziąseł (zapalenie dziąseł), wgłębień i utraty zębów. Spróbuj nicią dentystyczną tylko jeden ząb, aby zacząć.

Jesteś jednym z 31% wielu ludzi na świecie, którzy nie Floss codziennie. Brakuje obecnie na prostej drodze, aby duże różnice w zdrowiu jamy ustnej. Niezależnie od tego, jak dobrze myć, tablica nadal tworzy między zębami oraz wzdłuż dziąseł. Szczoteczka szczecina nie jest w stanie skutecznie oczyścić między tymi ciasnych przestrzeniach. Nicią dentystyczną usuwa do 80% folii utwardzalnym do blaszki, które mogą powodować zapalenie dziąseł (zapalenie dziąseł), wgłębień i utraty zębów. Cel na 3 dni więcej!

Jesteś jednym z 31% wielu ludzi na świecie, którzy nie Floss codziennie, ale jesteś na dobrej drodze do zarabiania pozytywny wpływ na zęby i dziąsła. Niezależnie od tego, jak dobrze myć, tablica nadal tworzy między zębami oraz wzdłuż dziąseł. Szczoteczka szczecina nie jest w stanie skutecznie oczyścić między tymi ciasnych przestrzeniach. Nicią dentystyczną usuwa do 80% folii utwardzalnym do blaszki, które mogą powodować zapalenie dziąseł (zapalenie dziąseł), wgłębień i utraty zębów. Cel dla wszystkich 7 dni!

Tylko 50,5% wśród wielu ludzi na świecie nici codziennie, i dobre dla ciebie, że jesteś jednym z nich! Niezależnie od tego, jak dobrze myć, tablica nadal tworzy między zębami oraz wzdłuż dziąseł. Szczoteczka szczecina nie jest w stanie skutecznie oczyścić między tymi ciasnych przestrzeniach. Nicią dentystyczną usuwa do 80% folii utwardzalnym do blaszki, które mogą powodować zapalenie dziąseł (zapalenie dziąseł), wgłębień i utraty zębów. Gratulujemy dobrego zdrowia jamy ustnej przyzwyczajenia!

Znajdziesz wskazówki i porady, jak również najnowsze informacje i badania dotyczące zdrowia jamy ustnej.

ŹRÓDŁA

Dental Association, Healthy People 2010