zatok alergii i twój małżonek: Jak możesz pomóc

alergie Trends

Życie z alergią zatok nie jest łatwa, ale życie z kimś, kto ma alergię zatok nie jest łatwe, albo. Współmałżonek może być nadziewane i zmęczona, kiedy chcesz grać. A twój kumpel kichanie i świszczący oddech może utrzymać się w nocy też.

Każdy upadek, ty nagle kichanie, kaszel. Może to być fal; alergie; To jest oczywiście możliwe. Ambrozji Kwitnie obficie tej porze roku; Te piękne, spadające liście stają się pleśni, gnicia roślinność po ich cześć; Ziemia. I nic dziwnego, okazuje się, wielu ludzi są wrażliwe na bota; ambrozję pyłki i pleśni; Roztocza mogą również powodować objawy alergii spaść. althoug; są obecne przez cały rok, roztocza miesza się przez brudną System wentylacji; systemy. Po włączeniu …

Na szczęście jest, jeśli jesteś gotów spojrzeć na leczeniu alergii domu jako działalność dla par. Możesz pomóc zminimalizować nieprzyjemne objawy alergii zatok mate w całym domu, dbając, aby zmniejszyć niektóre wyzwalacze, które wprowadzają je.

Alergia pokryć domu wykracza poza odkurzania. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc

Unikaj kupowania produktów zapachowych. Osoby z alergią mogą stać się nadmiernie wrażliwe na zapachy w Kolonii, środki czystości, potpourri i kosmetyki. Jeśli perfum sprawia, że ​​małżonka kichnięcie, unikać noszenia go – przynajmniej w domu. Pozbądź produktów zapachowych, które nie potrzebują lub kupić je bezzapachowe.