Zawieszenie taclonex głowy

Leczenie łuszczycę plackowatą na skórze głowy i ciała. Może być również stosowany w innych warunkach, jak określone przez lekarza prowadzącego.

Zawiesinę Taclonex głowy jest połączeniem kortykosteroidami i do środka, który jest podobny do witaminy D. Sposób, w jaki działa w leczeniu łuszczycy nie jest znana.

Skontaktować się z lekarzem lub służby zdrowia od razu, jeśli którykolwiek z nich odnosi się do pacjenta.

Niektóre schorzenia mogą wchodzić w interakcje z Taclonex zawieszenia głowy. Należy poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, zwłaszcza jeżeli którekolwiek z poniższych stwierdzeń odnosi się do ciebie

Niektóre leki mogą wchodzić w interakcje z Taclonex zawieszenia głowy. Ponieważ niewielkie, jeśli w ogóle, Taclonex skóry głowy zawiesiny absorbowane do krwi, jest ryzyko interakcji z innym lekiem jest niska.

Zapytaj swojego lekarza lub pracownika służby zdrowia, jeśli Taclonex zawieszenie skóry głowy może wchodzić w interakcje z innymi lekami, które można podjąć. Skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem, zatrzymać lub zmienić dawkę każdego leku.

Użyj Taclonex zawieszenie skóry głowy zgodnie z zaleceniami lekarza. Sprawdzić na etykiecie leku do dokładnych instrukcji dozowania.

Zapytaj swojego świadczeniodawcę wszelkie Państwa pytania dotyczące sposobu korzystania Taclonex zawieszenie głowy.

Wszystkie leki mogą powodować działania niepożądane, ale wiele osób nie ma lub niewielkie działania niepożądane. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli którykolwiek z tych Najczęstsze działania niepożądane utrzymują się lub stać się uciążliwe

Łagodny pieczenie, podrażnienie, swędzenie lub zaczerwienienie w miejscu podania.

Ciężkie reakcje alergiczne (wysypka; pokrzywka; świąd, trudności w oddychaniu; ucisku w klatce piersiowej; obrzęk jamy ustnej, twarzy, warg lub języka); trądzik jak wysypka; nadmierne owłosienie; podrażnienie oczu; zapalenie mieszków włosowych; zapalenie wokół ust; słabe mięśnie; podniósł czerwone wypryski na skórze; ciężkie lub uporczywe pieczenie, pękanie, suszenie, podrażnienie, zaczerwienienie, łuszczenie skóry lub nie występuje przed użyciem Taclonex zawieszenie skóry głowy; ciężkie lub uporczywe zawroty głowy, senność lub osłabienie; Objawy wysokie stężenie wapnia we krwi (na przykład bóle kości, stan splątania, zaparcia, bóle głowy, nudności lub wymioty, zmęczenie lub osłabienie); Objawy wysoki poziom cukru we krwi (np wzrosła głód, pragnienie lub oddawanie moczu; płukania; szybka oddechowe; owoce przypominające oddech zapach); przerzedzanie, zmiękczanie lub przebarwienie skóry; nietypowe lub łatwe siniaki; nietypowy przyrost masy ciała, szczególnie na twarzy; Zmiany wizji.

To nie jest pełna lista wszystkich działań niepożądanych, które mogą wystąpić. Jeśli masz pytania na temat działań niepożądanych, należy skontaktować się z lekarzem. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską na temat skutków ubocznych. Aby zgłosić skutki uboczne do odpowiedniego biura, proszę przeczytać Przewodnik Raportowanie problemów z FDA.

natychmiast skontaktować 1-800-222-1222 (American Association of Poison centrów kontroli), lokalnym centrum kontroli zatruć lub pogotowie.

Przechowywać Taclonex zawieszenie Scalp w temperaturze pokojowej pomiędzy 68 i 77 stopni F (20 i 25 stopni C). Nie przechowywać w lodówce. Przechowywać z dala od ciepła, wilgoci i światła. Nie przechowywać w łazience. Przechowywać butelkę w opakowaniu zewnętrznym, gdy nie jest w użyciu. Zużyć w ciągu 6 miesięcy po otwarciu. Przechowywać Taclonex zawieszenie skóry głowy w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od zwierząt domowych.

Informacje te nie powinny być stosowane w celu podjęcia decyzji, czy nie brać Taclonex zawieszenie skóry głowy lub jakikolwiek inny lek. Tylko Twój lekarz posiada wiedzę i szkolenia, aby zdecydować, które leki są właśnie dla Ciebie. Ta informacja nie popiera żadnego leku jako bezpieczne, skuteczne i zatwierdzony do leczenia każdego pacjenta lub stan zdrowia. Jest to tylko krótkie podsumowanie ogólnych informacji o Taclonex zawieszenia głowy. To nie obejmuje wszystkich informacji na temat możliwych zastosowań, kierunki, ostrzeżeń, środków ostrożności, oddziaływań, działań niepożądanych lub ryzyka, które mogą mieć zastosowanie do Taclonex zawieszenia głowy. Informacja ta nie jest specyficzna porady medyczne i nie zastępują informacje otrzymane od dostawcy usług opieki zdrowotnej. Musisz porozmawiać z lekarzem uzyskać pełne informacje na temat ryzyka i korzyści płynących z używania Taclonex zawieszenie głowy.